Petrol
96.09
-0.58%
Euro
18.333
0.19%
Dolar
17.962
0.07%
Altın
1.031
0.01%
Borsa
2796
0.00%
Bitcoin
429.789
0.64%
25ºC
İstanbul
Açık 25 C

  Vatandaş Beyoğlu'na sahip çıkıyor

  Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, İstiklal Caddesi üzerinde cephesi yenilenen binalara dikkat çekti.
  • 07.02.2015 - 17:10
  Vatandaş Beyoğlu'na sahip çıkıyor

  vedfw

  Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, İstiklal Caddesi üzerinde cephesi yenilenen binalara dikkat çekerek, “Vatandaş artık binasına sahip çıkıyor. Tarihi binalar artık aslına uygun restore edilerek, Beyoğlu'nun ruhuna uygun kullanılıyor. Aslında bu değişim ilçenin her mahallesinde hissediliyor. Her gün yeni bir işletme açılıyor. Bu da bizi oldukça mutlu ediyor” dedi.

  TARLABAŞI'NDAKİ NEZİH İŞLETMELER İNSANLARI ÇEKİYOR

  İstiklal Caddesi bölgesinde incelemelerde bulunan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, İstiklal Caddesi'nden Tarlabaşı istikametine doğru ara sokaklara yapılan yol ve kaldırım çalışmalarıyla birlikte, çok sayıda işletmelerin açıldığını söyleyen Demircan, “Ara sokaklarda yeni açılan kaliteli ve nezih işletmelerin varlığı insanları buralara doğru çekmeye başladı” dedi. Başkan Demircan, Beyoğlu'nun tarihi dokusuna ve kalite standartlarına uygun yeni açılan işletme sahiplerinin elini tek tek sıkarak memnuniyetini ifade edip hayırlı işler temennisinde de bulundu.

  BEYOĞLU'NDA HER YER ÇOK KIYMETLENDİ

  İstiklal caddesi üzerinde ziyaretlerine devam ettiği sırada, yenilenen cepheleriyle dikkatleri üzerine çeken tarihi binaları inceleyen Başkan Demircan, cafelerde ve restoranlarda yemek yiyen vatandaşlara selam verip 'hoşgeldiniz' dedi.

  Vatandaşlara 'Nereden geldiniz ve Beyoğlu'nu beğendiniz mi?' sorularını da ileten Başkan Demircan, aldığı olumlu cevaplar karşısında duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi:

  “İstiklal Caddesinin geldiği nokta beni çok mutlu ediyor. Yıllardır burada bir mücadele verdik. Bunun karşılığını alıyor olmak beni gururlandırıyor. Beyoğlu'nda her yer çok kıymetlendi. Vatandaş yerine, binasına sahip çıkıyor. Beyoğlu sürekli değişiyor ve gelişiyor. Bu değişim her alana yansıyor. İlçe de her gün yeni bir işletme açılıyor. Bu da bizi oldukça mutlu ediyor.”


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir