Euro
9.6725
0.69%
Dolar
8.0578
0.63%
Altın
460.49
1.36%
Borsa
1.408
0.03%
Bitcoin
463.606
-5.78%
13ºC
İstanbul
Çok bulutlu 13 C
  Yatak odası için farklı dekorasyon önerileri

  Yatak odası için farklı dekorasyon önerileri

  Yatak odasında yapacağınız ufak değişiklikler odanızın dekorasyonunu tamamen yenilemenize yardımcı olacaktır.
  • 04.12.2015 - 16:39

  Yatak odası dekorasyonu, yaratıcılık ve tasarım ile birleştiğinde ortaya çok farklı tarzda dekorasyon fikirleri çıkmasına imkan sağlayan bir alandır. Yatak odanızda yapacağınız ufak dokunuşlar ile odanızın dekorasyonunu tamamen değiştirmeniz mümkündür. İşte size ilham verecek, kendinizin yapabileceği fikirler de sunarak kendi imzanızı atmanızı sağlayacak öneriler...

  Yatak odası için farklı dekorasyon önerileri #1

  AHŞAP PALETLERDEN YATAK BAŞLIĞI

  Yatak odasında rustik ve vintage etkisinde doğal temalı bir dekorasyon tarzı yaratmak istiyorsanız, ahşaptan doğru şekilde yararlanmalısınız. Ahşap dokulu dokunuşlar, yatak odanızda hem doğal bir etki yaratacak hem de sakin ve huzurlu bir dekorasyon yaratmaya imkân sağlayacaktır. Bu kapsamda kendinizin de basit bir uygulama ile çok rahat bir şekilde yapabileceği ahşap yatak başlıkları, yatak odanıza farklı bir hava katacaktır. Bu uygulamayı yapmak için ihtiyacınız olan şey ahşap paletleri dik bir şekilde kullanmaktır. İsterseniz ahşap dokulu laminant parkeler ile parkeleri uzunlu-kısalı olacak şekilde yatağınızın başındaki duvara da monte edebilirsiniz.

  Yatak odası için farklı dekorasyon önerileri #2

  AYNALARIN GÜCÜNÜ KULLANIN

  Aynalardan oluşturacağınız bir yatak başlığı ile yatak odanızda hem şık hem de farklı bir dekorasyon tarzı yaratmaya ne dersiniz? İsterseniz büyük bir ayna tercih edip yatağınızın arkasını büyük bir ayna ile kaplayabilirsiniz. İsterseniz de küçük aynalar ile tasarım ve yaratıcılığınızı kullanarak güzel bir kolaj çalışması yapabilirsiniz. Nasıl kullanırsanız kullanın; aynalardan oluşturduğunuz yatak başlığı, yatak odanızı hem daha geniş hem de daha ferah gösterecektir. Aynı zamanda yatak odanıza şık bir dokunuş da yapacaktır. Burada önemli olan yatak odanızın dekorasyon tarzına uygun ayna modelini seçmektir. Modern tarzda dekore edilen bir yatak odasına yine modern formlarda bir ayna ile vurgu yapabiliriz.

  Yatak odası için farklı dekorasyon önerileri #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir