taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.803
6.6222
1425.99
95182.49
266.087

Erdoğan, Kılıçdaroğlu ve İnce'yi eleştirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'nin seçim bildirgesinin Kılıçdaroğlu tarafından açıklanmasına tepki göstererek, "Cumhurbaşkanı adayı kös kös oturuyor genel başkanları proje açıklıyor." dedi.

Haber Merkezi | 27.05.2018 - 18:59..
Whatsapp ile paylaş
Erdoğan, Kılıçdaroğlu ve İnce'yi eleştirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran seçimleri kapsamında Balıkesir mitinginde vatandaşlarla buluştu.

" BAY KEMAL ADAY OLSAYDI NİYE OLMADI"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığına aday olmadığı halde partisinin seçim bildirgesini dün Ankara'da düzenlenen basın toplantısında açıkladı.

Bugün Balıkesir'de halka hitap eden Erdoğan, CHP'nin seçim bildirgesinin, cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin yerine Kılıçdaroğlu'nun açıklaması üzerine, "Ana muhalefetin cumhurbaşkanı adayı başka projelerini açıklayan kişi başka nasıl iş bu? Cumhurbaşkanı adayı kös kös oturuyor genel başkanları proje açıklıyor yahu o mu idare edecek bu memleketi eğer o idare edecekse Bay Kemal aday olsaydı niye olmadı?" ifadelerini kullandı.

Erdoğan, Kılıçdaroğlu ve İnce'yi eleştirdi


"BALIKESİR'E 16 YILDA 25 KATRİLYON YATIRIM"

Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar:

"24 Haziran'da yeni yönetim sistemi ile güzel bir başlangıç yapmaya hazırlanıyoruz.Balıkesir Türkiye'nin vitrinlerinden biridir. Balıkesir'e 16 yılda 25 katrilyon yatırım yaptık. Konuşuyorlar. Bunlar çırak bile değil.

7 bin 330 konut yaptık. Biz başında bu kardeşinizin olduğu AK Parti hükümetlerinde İstanbul İzmir otoyolu bir Balıkesir projesi değil mi? Siz Balıkesir'e buradan gelmeycek misiniz, bu uzun yollar kısalmadı mı? İstanbul-İzmir körfez geçişinde hangi köprü var Osmangazi var. Biz Ferhat ile Şirin gibi dağları deldik ve Şirin'e ulaştık. Balıkesir bir başka olacak. El ele vereceğiz.

"İSTANBUL'U KUZEY EGE İLE BAĞLIYORUZ"

Bu yatırımları durduracağım diyenler var mı? Bunların hayatında bir dikili ağacı yok. Şimdide durduracağım diyor. Biz diyorum Kanal İstanbul diyor ki neden yapayım para yok ki. Bunlar kör cahiller.

Biz Marmaray'ı nasıl yaptıysak, Yavuz Sultan Köprüsü'nü nasıl yaptıysak aynı şekilde İstanbul İzmir otoyolunu da böyle yapıyoruz. Trakya tarafından gelen proje ile İstanbul'u Kuzey Ege ile bağlıyoruz. Hadi gel bakalım onu da durdur, onu da engelle. Senin ona ömrün yetmez ömrün. 18 Mart Çanakkale Köprüsü ile de Trakya üzerinden Balıkesir'e gelişi halledeceğiz.

"MİLLETİMİZE HİZMET ETMEK İÇİN VAZİFEYE TALİP OLDUK"

Ülkemizde demokrasinin standartlarını yükseltirken, ülkemizi 3,5 kat büyütürken sadece ve sadece milletimizin gözüne baktık. İcazeti de, iradeyi de, tasdiki de asla başka yerde aramadık. Kimseyi yerinden etmek için değil, milletimize hizmet etmek için vazifeye talip olduk.

Ana muhalefetin cumhurbaşkanı adayı başka projelerini açıklayan kişi başka nasıl iş bu? Cumhurbaşkanı adayı kös kös oturuyor genel başkanları proje açıklıyor yahu o mu idare edecek bu memleketi eğer o idare edecekse Bay Kemal aday olsaydı niye olmadı?"

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir