taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.47485
6.1526
1202.96
91445.28
211.779

Erdoğan'dan şehit kaymakamın cenazesinde idam mesajı

Erdoğan şehit kaymakamın cenazesinde, "George şöyle demiş, Hans şöyle demiş bizi ilgilendirmiyor. Allah ne demiş o ilgilendiriyor" dedi.

Haber Merkezi | 12.11.2016 - 15:31..
Erdoğan'dan şehit kaymakamın cenazesinde idam mesajı

Mardin Derik'te şehit edilen kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün Sakarya'daki cenaze namazına on binlerce hemşehrilisiyle birlikte Cumhurbaşkanı, Başbakan, bakanlar ve milletvekilleri de katıldı.

"ALLAH'IN İZNİYLE BUNLARIN KÖKÜNÜ KAZIYACAĞIZ"

Cenazede konuşan Erdoğan, "Kısa bir süre önce Külliye'de kendisiyle tanıştığımız bir kardeşimizdi. Bir defa şunu çok açık söylemek istiyorum. Bu topraklar sıradan topraklar değil. Bu topraklardan hep şuheda fışkırdı. Bu topraklar için bu millet çok şehit verdi. Bu adiler, bu alçaklar zannediyorlar ki Kandil'de, şurada burada yaptıkları suikastlarla bir yere varacaklar. Varamayacaklar. Allah'ın izniyle bunların kökünü kazıyacağız."

"GEORGE ŞÖYLE DEMİŞ, HANS BÖYLE DEMİŞ BİZİ İLGİLENDİRMİYOR"

İdam cezası ile ilgili mesajlar da veren Erdoğan, "George şöyle demiş, Hans şöyle demiş bizi ilgilendirmiyor. Allah ne demiş o ilgilendiriyor. İdam konusu zaten hükümetin de gündemindedir. Parlamento kararı verdikten sonra Cumhurbaşkanı olarak ben onaylarım" dedi.

Erdoğan'dan şehit kaymakamın cenazesinde idam mesajı VİDEO

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)