taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3338
6.09125
1221.4505
93616.45
209.498

Erdoğan Ürdün seyahati öncesi konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ürdün'de gerçekleştireceği ziyaretten önce Atatürk Havalimanı'nda açıklamalarda bulundu.

21.08.2017 - 11:31..
Erdoğan Ürdün seyahati öncesi konuştu

Cumhurbaşkanı'nın açıklamalarından öne çıkan kısımlar şunlar;

ZEKAİ AKSAKALLI'NIN YENİ GÖREVİ

"Askerlikte kırgınlık kavramı olmaz. Nerede görev verilirse asker orada görevini yapar. Şu anda Zekai Aksakallı'nın görev süresi de doldu. Bu süreyle de bağımlı olan bir şey değildir. Yaklaşan YAŞ toplatılarında değerlendirmeler neticesinde ilgili birimler bu teklifi getirdiler. Bundan sonrada orada görevini devam ettirecek."

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Askerde kırgınlık olmaz VİDEO

İRAN GENELKURMAY BAŞKANI'NIN ZİYARETİ

"Bu ziyarette sınırdaş ve özellikle de aynı inancın mensupları olarak tehdit unsuru haline gelmiş terör örgütlerine karşı İran'la müşterek harekatın yapılması her an gündemde. Bu dayanışma iki Genelkurmay Başkanı arasında görüşülmüş ve nasıl bir çalışma yürütülebilir. Bunların hepsini aramızda görüştük. Benim kabulümde de bunları görüştük. Çalışmalar devam edecek. PKK'nın İran'daki yapısının sürekli İran'a da bize de verdiği zararlar var. Temenni ederim ki başarılı netice alacağız."

KILIÇDAROĞLU'NUN TUTUKLANMA AÇIKLAMASI

"Bunları değerlendirmeye değer görmüyorum. Kılıçdaroğlu doğmamış çocuğa don biçiyor. Benim gündemimde böyle bir şey yok."

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)