taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.48055
6.19075
1202.365
92708.45
212.03

Erdoğan: Yıllarca doğum kontrolü ihaneti yaptılar

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Bisse gömleklerinin sahibi Mustafa Kefeli'nin oğlu Onur Kefeli ile Cansu Pişirgen'in nikahına katıldı.

22.12.2014 - 14:47..
Erdoğan: Yıllarca doğum kontrolü ihaneti yaptılar

erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte dün akşam Bisse gömleklerinin sahibi Mustafa Kefeli'nin oğlu Onur Kefeli ile Cansu Pişirgen'in WOW İstanbul Hotel'deki düğün törenlerine katıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın kıydığı nikahta, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik çiftin nikah şahitliğini yaptı. Nikah sonrası çifte mutluluklar dileyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi;

"BİR OLUR GARİP OLUR, İKİ OLUR.."

"Evlilik uzun bir yolculuk. İyi günler var, kötü günler var. İyi günler paylaştıkça çoğalır ama kötü günler de sabrettikçe elbet mutluluğa dönüşür. Beypazarı'ndan bir amcamın bana tavsiyesi var, diyor ki; bir olur garip olur, iki olur rakip olur, üç olur denge olur, dört olur bereket olur, gerisi Allah Kerim...

Erdoğan: Yıllarca doğum kontrolü ihaneti yaptılar İZLE

Erdoğan: Yıllarca doğum kontrolü ihaneti yaptılar

DOĞUM KONTROLÜ İHANETİ YAPTILAR

Milletimizi güçlü kılmak için, hem nüfus itibariyle daha çok genç nüfusa, dinamik nüfusa ihtiyacımız var. Hem de yetişmiş nüfusa ihtiyacımız var. Bunu ihmal etmeyeceğiz ve muassır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkmak istiyorsak bu milletin güçlü olması lazım. Ekonomide bir kaide vardır, 'genç, dinamik demek'. Bu ülkede yıllarca bir doğum kontrolü ihaneti yaptılar ve neslimizi kurutma yoluna gittiler. Neslin önemi, gücü ekonomide olduğu gibi manen de çok önemli."

Erdoğan: Yıllarca doğum kontrolü ihaneti yaptılar

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)