taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.0611
Euro
6.5489
Altın
1609.54
Borsa
118857.49
Gram Altın
313.587
Bitcoin
61775.41

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Reza Zarrab soruldu

ABD ziyareti öncesi açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Reza Zarrab sorusuna cevap verdi.

29.03.2016 - 11:30..
Whatsapp ile paylaş
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Reza Zarrab soruldu

E

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD ziyareti öncesinde Atatürk Havaalanı'nda açıklama yaptı. Kendisine ABD'de tutuklu bulunan Reza Zarrab sorulan Erdoğan şu cevabı verdi;

KARA PARANIN BABALARI PENSİLVANYA'DA

Bir karapara aklama konusu mudur, değil midir, gerekçesini bilmeden değerlendirme yapmak istemem. Asıl karapara aklamanın ağababaları Pensilvanya'da duruyor. Onlar için bir şey yaptılar mı? Bu paralel devlet yapılanmasının ABD'de birçok eğitim, öğretim kurumları var; bunlar içerisinde charter schoolları var.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Reza Zarrab soruldu İZLE

ÇOK SİNSİCE SÖĞÜŞLEDİLER

Çok sincice, akıllıca söğüşlediler, söğüşlemeye devam ediyorlar. 100 milyon dolar civarında rakamlar. Öncelikle bunlar için adım atsınlar ya. Bir kişi, üç kişi değil, yüzlerce kişi. Biz kendilerini bu konuda uyardık. Aynı şekilde karapara aklamayı yaptığı gibi, bu kişinin koordine ettiği kişiler ya tutuklu, bir kısmı da firarda. Bunları da duyurduğumuz halde dostumuz ABD'deki yetkililer en ufak duyarlılık göstermediler.

ÜLKEMİZLE ALAKALI BİR KONU DEĞİL

Rıza Sarraf ile ilgili varsa bir şey, Rıza Bey'in avukatları kendisini savunacaktır. Bu konu ülkemizle alakalı bir konu değildir.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir