taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7563
6.3472
1464.48
104905.3
271.171
49592.94

Erdoğan'la Günay'dan küs değiliz fotoğrafı

Erdoğan ve Günay ucube polemiğinin ardından ilk kez yan yana geldiler.

15.01.2011 - 15:27..
Whatsapp ile paylaş
Erdoğan'la Günay'dan küs değiliz fotoğrafı

Erdoğan'la Günay'dan küs değiliz fotoğrafı

Başbakan Erdoğan, 'ucube' diye nitelediği Kars'taki İnsanlık Anıtı için ters düştüğü Kültür Bakanı ile bugün ilk kez bir araya geldi.

UCUBE DEDİM

Başbakan Erdoğan Kars'ta henüz yapımı tamamlanmayan İnsanlık Anıtı'nı çirkin bulmuş ve 'ucube' diye nitelemişti. Daha sonra kameraların karşısına geçen Kültür Bakanı Ertuğrul Günay ise ''Ben de yanındaydım. Başbakan heykele ucube demedi. Heykelin çevresini kastetti'' demişti. Günay'ın bu sözleri bizzat Başbakan Erdoğan tarafından Katar'dan dönüş yolunda yalanlandı. Ve Başbakan 'heykele ucube' dediğini söyledi.

Erdoğan ve Günay fotoğrafları için tıklayın

KÜLTÜR BAKANI NE YAPACAK

Erdoğan'ın kendi ağzıyla Günay'ı yalanlamasından sonra gözler Kültür Bakanı'na çevrildi. CHP lideri Kılıçdaroğlu, ''Ben asıl şimdi merak ediyorum Kültür Bakanı ne yapacak'' dedi.

ALLAH KİMSEYİ O DURUMA DÜŞÜRMESİN

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç da ''Allah adamı Günay'ın durumuna düşürmesin'' diyerek Kültür Bakanı'nın içinde bulunduğu durumun zorluğuna dikkat çekti.

BAŞARILI OLAMADIM

Başbakan'ın açıklama yaptığı sırada Şam'da bulunan ve yorum yapmayan Kültür Bakanı dün akşam sessizliğini bozdu ve ''Ben ortalığı yatıştırmak istedim ama yeteri kadar başarılı olamadım galiba. Yarın (bugün) Başbakan'ın programında yanında olacağım. Konuşulacak ne varsa konuşulur'' ifadelerini kullandı.

GÜNAY VE ERDOĞAN YAN YANA

Ve Ak Parti'de 'yalnız' kaldığı yorumları yapılan Kültür Bakanı bugün ilk kez Başbakan'la yan yana geldi. 37 tesisin toplu açılış törenini yapmak üzere Muğla'nın Fethiye İlçesi'ne giden Başbakan Erdoğan'ın yanında Ertuğrul Günay da vardı. Havalanından törenin yapılacağı alana kadar Ak Parti otobüsünde Başbakan'ın yanında gözüken Bakan Günay, tören sırasında protokolde de Başbakan'a yakın oturdu.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir