taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7342
Euro
7.2869
Altın
1618.28
Borsa
89552.61
Gram Altın
350.572
Bitcoin
45018.05

Adana uçağında çocuğu taciz eden kadın gözaltına alındı

Almanya'dan Adana'ya gelen uçakta, 16 yaşındaki erkek çocuğunu zorla öpen kadına bin 500 lira para cezası verildi.

İHA |
Whatsapp ile paylaş

Adana uçağında çocuğu taciz eden kadın gözaltına alındı

uçak

Babası Almanya'da olan ancak Adana'da yaşayan 16 yaşındaki A.J. babasını görmek için Almanya'ya gitti. Yaklaşık 15 gün kaldıktan sonra memleketine dönmek üzere Adana uçağına bindi.

YAN YANA YOLCULUK YAPTILAR

Bu arada annesi Almanya'da yaşayan 43 yaşındaki V.M. de annesini görmeye gelmek için aynı uçağa bindi. 16 yaşındaki erkek çocuğu uçakta V.M.'nin yanındaki koltukta yoluculuk yapmaya başladı.

ÇOCUĞU ZORLA ÖPTÜ

Bu arada V.M. uçağa bindikten sonra sözle erkek çocuğu taciz etmeye başladı. Hem Almanca hem Türkçe çocuğa kendisini öpmek istediğini söyledi. Ancak çocuk kadının söylediklerini duymazlıktan geldi. Bunun üzerine sinirlenen kadın çocuğu zorla öptü.

Adana uçağında çocuğu taciz eden kadın gözaltına alındı

ÇOCUĞA CİNSEL İSTİSMARDAN GÖZALTI

Çocuk yanındakilerden ve uçakta bulunan bir akrabasından yardım istedi. Bunun üzerine hostesler gelerek kadını başka bir yere götürdü. A.J., uçak Adana Havalimanı'na indiğinde polisin yanına giderek kadından şikayetçi oldu. Bunun üzerine kadın, "çocuğa cinsel istismardan" ahlak polisleri tarafından gözaltına alındı.

BİN 500 LİRA PARA CEZASI

Kadın, ifadesinde uçağa binmeden önce çok alkol aldığını uçakta ne yaptığını hatırlamadığını söyledi. Taciz zanlısı kadın, daha sonra adliyeye sevk edildi. Savcının karşısına çıkan kadın bin 500 lira para cezasına çarptırılarak serbest bırakıldı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir