taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6664
Euro
7.2995
Altın
1677
Borsa
95834.44
Gram Altın
359.933
Bitcoin
46633.61

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ilk kez kayak yaptı

Erzincan'daki Ergan Kayak Merkezi'nde ilk kez kayak yapan Vali Süleyman Kahraman'a düşmemesi için korumaları ve eğitmenler eşlik etti.

DHA |
Whatsapp ile paylaş
Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ilk kez kayak yaptı

KAYAK

Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı 63'üncü dönem toplantısına Erzincan Valisi Süleyman Kahraman , Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak ve Erzincan Belediye Başkanı AK Partili Cemalettin Başsoy, KUDAKA Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

ERZİNCAN VALİSİ KAYSIN DİYE..

Toplantıya katılanlar Ergan Dağı Kayak Merkezine giderek kayak yaptı. Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak telesiyejle zirveye çıkıp kaymaya başlarken Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ve Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy acemi parkurunda kaldı. İlk kez kayak yapan Vali Süleyman Kahraman'ın düşmemesi için kayak hocaları ve korumaları çaba sarfetti.

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ilk kez kayak yaptı Video

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ilk kez kayak yaptı

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman ilk kez kayak yaptı

"KAYAK SPORU ÇOK ÖNEMLİ"

Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, ilk kez kaydığını belirtirken Vali Süleyman Kahraman ise daha önce kızakla kaydığını anımsattı. Vali Kahraman, "Daha önce kızakla kaymıştım. Kayak sporu çok önemli. Biz de bu şekilde kayak yaparsak, vatandaşlarımızı da teşvik etmiş oluruz. Tüm hemşehrilerimizi burada spor yapmaya davet ediyoruz" diye konuştu.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir