taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.4494
Euro
7.1849
Altın
1628.22
Borsa
88125.04
Gram Altın
338.061
Bitcoin
43111.74

Esenyurt'a 24 yeni okul yapılıyor

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu 'nun makamında Esenyurt ‘ta yapılacak olan 24 yeni okul protokolleri incelenerek teknik konular gör

18.02.2015 - 16:04..
Whatsapp ile paylaş

mm

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’nu makamında ziyaret ederek ilçede yapılacak olan yeni okul projeleri hakkında görüştü.

TEKNİK KONULAR İNCELENDİ

Kahvaltıda bir araya gelinen eğitim ve okul yapımı toplantısına Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Dal, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri ve belediye başkan yardımcıları da katılım sağladı.

Başkan Kadıoğlu’nun makamında gerçekleşen toplantıda Esenyurt ‘ta yapılacak olan 24 yeni okul protokolleri incelenerek teknik konular hakkında istişareler yapıldı.

EĞİTİM SEVİYESİ VE KALİTESİ YÜKSELECEK

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu yeni okullar ile ilçede eğitim seviyesini ve kalitesini daha da yukarıya çekmek istediklerine vurgu yaptı.

Başkan Kadıoğlu, yeni okul projeleri için İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız, Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci ve beraberindeki heyeti ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade etti.

DİĞER İLÇELERE ÖRNEK

Kahvaltı sonrasında okul projelerinin teknik detayları hakkında görüş alışverişi yapıldı. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız, Esenyurt ‘ta eğitime yapmış olduğu büyük hizmetlerden dolayı Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’na bir kez daha teşekkür etti.

Yıldız, “ Esenyurt her alanda Başkan Necmi Kadıoğlu’nun sayesinde örnek bir ilçe konumundadır. İlçeye yapılacak olan bu yeni okullar ile eğitim alanında diğer ilçelere yine örnek olacaktır” dedi.

Toplantıda ayrıca kısa süre önce protokolü tamamlanan ve inşaat çalışmaları biten Esenyurt Atatürk Mahallesi Prof. Dr. Ömer Dinçer Okulu’nun açılışı yapılacağı belirtildi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir