taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.34085
6.0958
1219.885
93850.97
209.755

Eşini, kucağında çocuğu varken başından vurdu

Diyarbakır'da Ömer Serdar İ. sokakta tartıştığı eşi Rabia Senar İ.'yi, kucağında çocuğu varken tabancayla başından vurarak yaraladı.

DHA | 10.11.2018 - 22:47..

Merkez Bağlar ilçesi Bağcılar Mahallesi Zümrütkent Sokak üzerinde bulunan Aile Sağlığı Merkezi önünde, Ömer Serdar İ.(32) ile eşi Rabia Senar İ.(27) arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma çıktı. Kucağında çocuğu bulunan Rabia Senar İ. ile eşi arasındaki tartışma büyüdü.

Eşini, kucağında çocuğu varken başından vurdu

EŞİ VURULDU, ÇOCUK KURTULDU

Tartışma sırasında Ömer Serdar İ. üzerindeki tabancasını çıkararak eşine doğrulttu. Genç kadın, kucağındaki çocuğuyla kaçmaya çalıştı. Ancak, Ömer Serdar İ. art arda 4 kez ateş ederek Rabia Senar İ.'yi yaralayıp kaçtı. Rabia Senar İ. kanlar içinde yere düşerken, çocuğu saldırıdan yara almadan kurtuldu.

Eşini, kucağında çocuğu varken başından vurdu

BAŞINDAN VURULAN ANNE, YOĞUN BAKIMDA

Yaralı kadın çevredekilerin çağırdığı ambulansla, daha önce hasta danışmanı olarak çalıştığı özel hastaneye kaldırıldı. Mermilerden birinin kadının sağ kulağının arkasına isabet ettiği öğrenildi. Bir çocuk annesi Rabia Senar İ., yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı. Rabia Senar İ.'nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Çocuğun ise yakınlarına teslim edildiği belirtildi.

Eşini ağır yaraladıktan sonra otomobille kaçan Ömer Serdar İ., polis ekipleri tarafından Şanlıurfa yolu üzerindeki uygulama noktasında, saldırıda kullandığı 7.65 mm tabanca ile birlikte yakalandı. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)