taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.327
6.0594
1246.43
92227.32
213.602

Eski koca ve yeni sevgili bir olup eski sevgiliyi öldürdü

Adana'da eski sevgilisini rahatsız eden Serdar Ağırağaç'ın, kadının eski kocası ve yeni sevgilisi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

İHA | 08.12.2017 - 09:17..
Whatsapp ile paylaş

Adana'da yaşanan olayda, yönetici asistanı olan Emine Tunç (34), 2000 yılında perde dikim işi yapan Osman Çiftçi (41) ile evlendi.

Bu evlilikten 1 kız 1 erkek çocuğu olan genç kadın, anlaşamadığı için Çiftçi’yle 5 yıl önce ayrıldı.

SEVGİLİSİNİ TERK ETTİ

Genç kadın bir süre sonra Serdar Ağırağaç’la (41) tanışarak sevgili oldu. Ağırağaç’la resmi nikahsız olarak yaşayan genç kadın, sosyal medya üzerinden 2 çocuk babası Nihat Yıldırım’la arkadaş oldu. Bir süre sonra ise Ağırağaç’tan ayrılan Emine Tunç, Nihat Yıldırım’la aşk yaşamaya başladı.

Eski koca ve yeni sevgili bir olup eski sevgiliyi öldürdü

TERK EDİLEN SEVGİLİ TEHDİT ETTİ

Terk edilmeyi hazmedemeyen Serdar Ağırağaç, Emine Tunç’u “Geri dön yoksa çocuklarını öldürürüm.” diyerek tehdit etmeye başladı. Çocuklarına bir şey olmasından korkan genç kadın durumu bir taraftan eski eşi Osman Çiftçi’ye diğer taraftan da beraber yaşadığı Nihat Yıldırım’a anlattı. İki adam Emine Tunç’un eski sevgilisi Serdar Ağırağaç’ı her yerde aramaya başladı. Serdar Ağırağaç’a ilk ulaşan genç kadının eski eşi Osman Çiftçi oldu.

Eski koca ve yeni sevgili bir olup eski sevgiliyi öldürdü VİDEO

Eski koca ve yeni sevgili bir olup eski sevgiliyi öldürdü

ESKİ KOCASI BULDU YENİ SEVGİLİSİNİ ARADI

Çiftçi, İhsan Boztay (23) ve Gökhan Kaya’yla (26) birlikte Sedar Ağırağaç’ı darp ederek bindirdikleri araçla kaçırdı. Osman Çiftçi telefonla aradığı Nihat Yıldırım’a “Serdar elimizde” diyerek haber verdi. Nihat Yıldırım, Çiftçi’ye kız arkadaşını rahatsız eden Serdar Ağırağaç’ı Seyhan ilçesi Hadırlı Mahallesi 10041 Sokağa getirmesini istedi.

ÖLDÜRÜP TARLAYA ATTILAR

Verilen adrese getirilen Serdar Ağırağaç, Yıldırım ve Abdülhalim Akça tarafından önce darp edildi. Kaçmaya çalışan şahıs Nihat Yıldırım tarafından önce boynundan sonra şakağından vurularak öldürüldü. Cesedi boş bir araziye atan zanlılar kayıplara karıştı.

Eski koca ve yeni sevgili bir olup eski sevgiliyi öldürdü

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Cinayet Bürosu ekipleri, cinayet sonrası Mehmet Emin Yıldırım’la Diyarbakır’ın Silvan ilçesine kaçan katil zanlısı Nihat Yıldırım’ı yakalayarak Adana’ya getirdi. Olayla ilgili azmettirici Emine Tunç ve katil zanlısı Nihat Yıldırım’la birlikte 7 kişi gözaltına alınırken Osman Çiftçi kayıplara karıştı.

"BENİ TEHDİT EDİYORDU"

Gözaltına alınan Emine Tunç’un, “Serdar tekrar benle birlikte olmak istiyordu. Aksi takdirde beni ve çocuklarımı öldürmekle tehdit ediyordu. Ben de durumu boşandığım eşime ve şu an birlikte yaşadığım Nihat’a anlattım.” dediği öğrenildi.

"KAÇMAYA ÇALIŞINCA VURDUM"

Katil zanlısı Nihat Yıldırım’ın ise; “Emine, Serdar’ı bana önce ağabeyi olarak tanıttı. Daha sonra bende önceki sevgili olduğunu öğrendim. Hatta bunun yüzünden bebeğimizi kaybetti. Emine’yi tehdit ettiğini öğrendim. Boşandığı eşi Osman, Serdar’ı bulunca bana getirdi. Tartıştık ve kaçmaya çalışınca vurdum.” diye ifade verdiği belirlendi.

KADINA EV HAPSİ VERİLDİ

Zanlılar ifadelerinin alınmasının ardından sağlık kontrolünden geçirilip adliyeye sevk edildi. Zanlılardan aralarında Nihat Yıldırım’ın da olduğu 4 kişi tutuklanırken, Emine Tunç ev hapsi, iki zanlı ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Eski koca ve yeni sevgili bir olup eski sevgiliyi öldürdü

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir