taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6494
Euro
7.2836
Altın
1595.34
Borsa
88849.88
Gram Altın
341.056
Bitcoin
41923.72

Esra Erol: İkinci çocuğu istiyorum

Ünlü sunucu Esra Erol, Sevgililer Günü öncesi ‘Aşka Dair’ Söyleşi konu başlığı ile bir alışveriş merkezinde sevenleriyle buluştu.


Whatsapp ile paylaş

Esra Erol: İkinci çocuğu istiyorum

Hayranlarıyla bir araya gelen Esra Erol, kendisi hakkında açıklamalarda bulundu.

Esra Erol: İkinci çocuğu istiyorum

"SOSYAL MEDYADAN KORKUYORUM"

Sosyal medya kullanıcısı olarak artık çok korktuğunu söyleyen Erol, son günlerde Gülben Ergen’in Instagram hesabından paylaştığı ve tepkilere yol açan fotoğrafını örnek gösterdi. Ergen'in aslında ülkemizin kurucusu her yerde demek için paylaştığı fotoğrafın Arapça bilmemesinden kaynaklanan bir gafa dönüştüğünü söyleyen Erol, kendi paylaştığı fotoğrafları o yüzden çok incelediğini söyledi.

"İKİNCİ ÇOCUĞU İSTİYORUM"

"Bir fotoğraf paylaşmadan elli kişiye soruyorum arkasında bir şey var mı bu ne anlama geliyor ya da böyle bir gündem var mı" diyen Erol, ardından paylaştığını sözlerine ekledi. Eşi Ali Özbir ile mutlu bir birlikteliklerinin olduğunu söyleyen Erol, "İkinci çocuğu düşünür müsünüz?" sorusuna “Ben düşünürüm ama nasip kısmet işi. Bu Allah izin verirse olur. Ali Bey de ben de kalabalık ailelerden geliyoruz ve bizim hiç oturup konuşmuşluğumuz yok bu konu ile ilgili ama ilerki günlerde İdris Ali’ye bir kardeş olmasını çok isterim" dedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir