taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.7708
Euro
7.3243
Altın
1661.23
Borsa
92071.13
Gram Altın
361.963
Bitcoin
49375.27

Ev dekorasyonunda simetrik öneriler

Evlerde simetrik düzenlemenin uygulanması basittir ve mekana dengeli, rahatlatıcı bir hava kazandırır.


Whatsapp ile paylaş
Ev dekorasyonunda simetrik öneriler

ipipo

Simetri grafik veya üç boyutlu tasarımların her ikisinde birden kullanılan bir kompozisyondur. Dekorasyon denilince geleneksel ve country stilleri için simetri bir vazgeçilmezdir.

SİMETRİK DÜZENLEME KOLAYDIR

Bu tip bir düzenlemeye örnek verirsek eğer en basitinden bir kanepenin yanlarına konulmuş iki sehpa kanepeye göre simetriktir. Simetrik düzenleme kolaydır ve evinize daha ferah ve rahatlatıcı bir görüntü kazandırır.

Eğer evinizde simetrik bir düzen uygulayacaksanız size tavsiyemiz odanızın en büyük mobilya parçasını referans alarak düzenlemenizi gerçekleştirmeniz. Siz de gerek oturma odanızda gerekse yatak odanızda simetriyi kullanarak hoş bir dizayn oluşturabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda simetrik öneriler

ORTA NOKTA BELİRLEYİN

Odanızda simetri yaratabilmek için öncelikle karşıdan bakıldığında bir orta nokta belirleyin. Bu noktayı vurgulayacak bir ayna veya kanepe gibi eşyalar kullanabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda simetrik öneriler

NEZİH BİR GÖRÜNTÜ

Oturma odasında olsun, yatak odasında olsun simetriyi kullanarak odanızda kolayca şık ve nezih bir görüntü yakalayabilirsiniz. Seçtiğiniz sehpa, tablo, vazo ve yastıklar simetrinin bir parçasını oluşturabilir. Bu gibi eşyalarla dekorasyonda daha kolay simetri oluşturabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda simetrik öneriler

Çift abajurlar, çift sehpalar, çift koltuklar simetri yaratmakta size yardımcı olacaktır.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir