taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7023
6.3105
1465.23
106805.2
268.5
43433.89

Evinizde aynalara yer açın

Ev dekorasyonunda sıkça yer alan aynaların kullanım alanlarını değiştirerek farklı ve şık ortamlar yaratabilirsiniz.

09.11.2015 - 11:45..
Whatsapp ile paylaş
Evinizde aynalara yer açın

ayna

Ayna dekorasyonu ile mekanı daha aydınlık göstermek mümkün. Aynaları dekorasyonda kullanmak yeni moda değil elbette. Daha öncelerde telefonluk ve konsol üzerinde konumlandırılan aynalar değişen dekorasyon modası ile her mekanda ve alışkın olmadığımız pek çok bölümde kullanılıyor. Sıradanlığın yerini farklılığın aldığı günümüzde aynaları sıradışı olarak tanımlanabilecek pek çok yerde kullanabilirsiniz.

FARKLI BOYUTLU AYNALAR KULLANIN

Evinizde tek bir ayna kullanıp klasikleşmek yerine, daha küçük ama çok sayıda ayna kullanarak dekorasyonda çok daha dikkat çekici bir bölüm yaratabilirsiniz. Yuvarlak ayna kullanabileceğiniz gibi kare ve dikdörtgen şekillerde aynalarla benzer bir duvar dekorasyonu yapabilirsiniz.

Evinizde aynalara yer açın

BOY AYNASININ BOYUTUNU ABARTIN

Boy aynaları özellikle giyinme ve yatak odalarının vazgeçilmezidir. Daha dikkat çekici ve fark yaratan bir etki istiyorsanız boy aynanızı seçerken büyüklüğünü abartabilirsiniz.

Evinizde aynalara yer açın

MOBİLYALARI AYNALI SEÇİN

Farklı bir görünüm için dekorların yerine temel olan mobilyalarda da aynalara yer açabilirsiniz. Ahşap görünümüne sahip mobilyaların yerine ayna görünümüne sahip mobilayaları tercih edebilirsiniz. Ayna mobilyalar, kullanıldığı mekanı daha ferah ve büyük gösterdiği için özellikle dar mekalarda tercih edilebilir.

Evinizde aynalara yer açın

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir