taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6505
Euro
7.2658
Altın
1595.97
Borsa
89480.37
Gram Altın
341.117
Bitcoin
41924.47

Evleneceksen Gel programında kavga çıktı

Evleneceksen Gel programında damat adayı Derviş'in "Adam olsan..." diye başlayan sözleri üzerine sinirlerine hakim olamayan diğer bir damat adayı Fatih, yerinden bir anda kalkarak damat adayına vurmaya kalktı.


Whatsapp ile paylaş
Evleneceksen Gel programında kavga çıktı

evleneceksengel

Show TV'de yayınlanan Uğur Arslan ve Seda Sayan'ın sunduğu Evleneceksen Gel programında kavga çıktı. Reytingleri düşük olan programın dün yayınlanan bölümünde damat adayı Fatih, gelin adayı Bahar’la görüşme masasında oturmuş ve ardından Bahar sürpriz bir karar vererek diğer damat adayı Derviş’ten hoşlandığını açıklamıştı.

İKİ DAMAT ADAYI ARASINDA KAVGA ÇIKTI

Son bölümde Derviş ve Bahar’ın görüşmesi sırasında söz alan Fatih ile Derviş arasında söz sataşması yaşandı. Derviş’in "Adam olsan..." diye başlayan sözleri üzerine sinirlerine hakim olamayan Fatih yerinden bir anda kalkarak damat adayına vurmaya kalktı. sözleri üzerine sinirlenen Fatih ayağa kalktı ve Derviş’in üstüne yürüdü.

Evleneceksen Gel programında kavga çıktı İZLE

EKRANI FLULAŞTIRDILAR

Ekran görüntüsü hemen flulaştırılırken 1-2 saniye içinde tanıtımlar dönmeye başladı. Tanıtımlar sonrası programın sunucusu Uğur Arslan’ın bu tip olayları bir daha yaşamak istemediklerini söyleyerek bir seferlik tarafları affettiklerini ve diskalifiye etmediklerini açıkladı.Evleneceksen Gel programında kavga çıktı

Evleneceksen Gel programında kavga çıktı

Mustafa sinir krizi geçirdi - Evleneceksen Gel İZLE

Mustafa sinir krizi geçirdi - Evleneceksen Gel

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir