taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.731
Euro
7.2665
Altın
1620.52
Borsa
89552.61
Gram Altın
351.375
Bitcoin
45311.7

Evlerin kraliçesi kristal avizeler

Ev aydınlatmaları ev için önemli bir konudur. Çünkü ev içerisinde aydınlatma yapılırken de dekoratif avizelerle ya da sehpalara konulan abajurlarla yapılır.


Whatsapp ile paylaş

Evlerin kraliçesi kristal avizeler

dfgf

Klasik bir ev tarzına sahip iseniz, aydınlatma için avizenizin seçiminde de klasik bir model tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Evinizi klasik modelde dekore ederken tercihiniz ahşap olabilir, ahşap olmasa bile öyle olduğunun havasını verecek bir renk de seçim olarak göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu sayede bu ürün eviniz için uygun bir tamamlayıcı olacaktır.

Evlerin kraliçesi kristal avizeler

Eviniz modern bir tarzda ise modern tarza uygun olarak üretilmiş aydınlatma tercih etmelisiniz. Avize olarak da modern tarzda bir çok çeşitli ürün bulunmaktadır.

Evlerin kraliçesi kristal avizeler

Kristal avizeler ev içerisinde çok güzel bir görünüme sahip olurlar. Kristal bir avize aldığınızda evin ne kadar büyük bir derecede değişiklik gösterdiğine inanamayacaksınız.

Evlerin kraliçesi kristal avizeler

Ev için bir de yerden aydınlatmalar da mümkündür. Bu genelde evin içerisinde merdiven bulunuyorsa tercih edilebilir. Merdiven basamaklarına bu aydınlatmalardan konulabilir. Bunların dışında evinizin bahçesi var ise bahçeye doğru yerden aydınlatmalar da koyabilirsiniz. Yerden aydınlatmalar sadece bu şekilde kullanılır. Bunlardan farklı olarak evinize alabileceğiniz, yüksek abajur tarzında aydınlatmalarda aksesuar olarak kullanabileceğiniz türdendir.

Evlerin kraliçesi kristal avizeler

Aydınlatmalar için bir avize seçerken belirlenmesi gereken kriterler vardır. Bunlardan birincisi tavan yüksekliğidir. Evinizin tavanının boyuna göre bir avize seçmeniz gerekmektedir. Çok fazla gösterişli olmasını istiyorsunuz diye çok uzun bir sarkıt almanız kötü bir görüntü yaratacaktır.

Evlerin kraliçesi kristal avizeler

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir