taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7722
6.3574
1464.19
104828.18
271.533
50728.83

Fashion Week'te Tuğçe Kazaz'ın dekolte krizi

Dördüncü kez düzenlenen İstanbul Fashion Week dün Santral İstanbul’da Tuğçe Kazaz'ın dekolte tartışması ile başladı.

04.02.2011 - 09:43..
Whatsapp ile paylaş

Fashion Week'te Tuğçe Kazaz'ın dekolte krizi

Ali Ağaoğlu'nun sponsorluğunda İTKİB'in organize ettiği 4. İstanbul Fashion Week (IFW), dün Gizia'nın Sonbahar - Kış Kreasyonu'nun tanıtıldığı defileyle açıldı.

Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve İstanbul Moda Akademi'sinin (İMA) işbirliğiyle Santral İstanbul'da düzenlenen etkinlikte bu yıl defileler açık artırmayla satıldı.Ünlü modacılar Bahar Korçan, Özlem Süer, Hakan Yıldırım, Hatice Gökçe ve Ümit Ünal'ın açık artırmaya tepki göstererek katılmadığı organizasyon 6 Şubat'a kadar sürecek. 9 tasarımcının solo defilesinin yanı sıra üç de karma defile yapılacak.

İstanbul Fashion Week'ten görüntüler

TUĞÇE KAZAZ FOTOĞRAFLARI

Tuğçe Kazaz şaşırttı

Geçen ay yapılan ve yaklaşık 800 bin lira gelir elde edilen açık artırmada Gizia 75 bin dolara açılış defilesini satın aldı. Tuğçe Kazaz'ın baş manken olarak podyuma çıktığı açılış defilesinde görev alan 20 mankenin sadece 3'ü Türk'tü. Defilenin yıldızı ise bir Türkle evlenip Türkiye'ye yerleşen Ukraynalı Inga Bavbek'ti.

Düşme tehlikesi atlattı

Defilede başmanken Tuğçe Kazaz bir ara giydiği elbisenin eteklerine takıldı ve düşme tehlikesi atlattı. Bu sezon Sunset mayo ve iç çamaşırı modelleri için cesur pozlar veren Kazaz, kuliste tanıtacağı giysilerin göğüs dekoltelerinin ise kapatılmasını isteyerek şaşırttı. Kuliste bu yüzden kavga eden Kazaz, bütün defile boyunca yüzünü astı. İstanbul Fashion Week'in ikinci defilesi ise Zeynep Erdoğan, Zeynep Tosun ve Niyazi Erdoğan'ın 'Karma' defilesi oldu. Erdoğan'ın Sonbahar-Kış koleksiyonu Orhan Gencebay müzik ritimleri ile sunuldu.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir