taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7804
6.384
1461.34
108869.14
271.571
42604.49

Fatih Altaylı'dan anjiyo sonrası Canan Karatay'a suçlama

Fatih Altaylı, geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak hastaneye yatırıldı. Kalp rahatsızlığı tespit edilen Altaylı'ya anjiyo yapılırken, Altaylı hastalığı için Canan Karatay'ı suçladı.

Haber Merkezi | 01.03.2019 - 18:26..
Whatsapp ile paylaş
Fatih Altaylı'dan anjiyo sonrası Canan Karatay'a suçlama

asd

Gazeteci Fatih Altaylı, geçtiğimiz günlerde kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılmış, tedavisi sonrasında anjiyo gerçekleştirilmişti.

Anjiyo sonrsında sağlık durumu iyi olan Altaylı, konu ile ilgili yazı kaleme aldı. Sağlık sorunu nedeni ile kimseyi rahatsız etmek istemediğini belirten Altaylı, köşesinde olan biteni anlattı. Hastalığını Canan Karatay'a bağladı.

CANAN KARATAY'A SUÇLAMA

Yazısının sonunda Canan Karatay'ı hedef alan Altaylı, "Bu durumumla ilgili olarak bir minik tavsiye vermek isterim. Canan Karatay Hanımefendi’nin önerdiği diyetleri uygulamayın. Bu diyetler kulağa hoş ya da işinize gelebilir. Belki birkaç kişiye de yaramış olabilir. Ama çok daha fazla insanın başına dert açtığından ve hatta ölümüne neden olduğundan şüpheniz olmasın." ifadelerini kullandı.

Altaylı'nın, Karatay'a yönelik bu eleştirileri, Altay'lının, Karatay diyeti yaptığı ve sonrasında da rahatsızlandığı yorumuna neden oldu.

ALTAYLI'NIN YAZISI

"Pazartesi akşamı gece 1.00 civarı televizyon programından çıkıp eve gittim, yazılarımı yazdım ve 3.00 gibi yattım. Saat 5.30 gibi sol kolumda bir ağrıyla uyandım. Yatış pozisyonumdan dolayı olabileceğini düşündüm.

Ancak ağrı sürdü. Saat 06.30 gibi giyinip bir taksiye bindim ve çok güvendiğim doktor dostlarımın olduğu bir hastaneye gittim. Acilden giriş yaptım ve acildeki görevliye 'Bir kalp sorunum olabilir ama olmayabilir de. Şüphelendim geldim.' dedim.

ZORLU BİR AMELİYAT OLMUŞ

Önce acildeki bir doktor, sonra nöbetçi kardiyolog ilgilendiler. İlk testlerde bir şey çıkmadı. Daha sonra bir sorun olabileceğine dair bir kanaat oluştu. Kalp krizi falan geçirmemiştim ama damarlarımda bir sorun vardı. Hemen anjiyo yaptılar. Söylediklerine göre bayağı zorlu bir anjiyo olmuş. Şimdi iyiyim.

EŞİME BİLE HABER VERMEDİM

Bir sıkıntı yok. Sadece birkaç gün seyahat etmem yasak. Açıkçası bu durumla ilgili sizi rahatsız etmek istemezdim. Bu yüzden hastaneye kimseye haber vermeden tek başıma gittim. Yurt dışında bulunan eşime bile sonradan haber verdim ki, durduk yerde kaygılanmasın.

KARATAY DİYETLERİ ÖLÜME NEDEN OLUYOR

Bu durumumla ilgili olarak bir minik tavsiye vermek isterim. Canan Karatay Hanımefendi’nin önerdiği diyetleri uygulamayın. Bu diyetler kulağa hoş ya da işinize gelebilir. Belki birkaç kişiye de yaramış olabilir. Ama çok daha fazla insanın başına dert açtığından ve hatta ölümüne neden olduğundan şüpheniz olmasın."

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir