taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.4689
Euro
7.1939
Altın
1628.02
Borsa
88125.04
Gram Altın
339.489
Bitcoin
38583.84

Fatih Terim uyuşturucu karşıtı yürüyüşe katıldı

Adana'da, uyuşturucuya karşı 50 akil gencin seçileceği 'Uyuşturucu ile Mücadele Çalıştayı' kapsamında ünlü isimlerin katıldığı yürüyüş yapıldı.

28.02.2015 - 11:37..
Whatsapp ile paylaş
Fatih Terim uyuşturucu karşıtı yürüyüşe katıldı

Hükümetin uyuşturucuya karşı başlattığı acil eylem planı kapsamında pilot ilçe seçilen 5 bölgeden biri Yüreğir oldu.

İMPARATOR YÜRÜYÜŞTE

50 akil gencin belirleneceği proje kapsamında 'Uyuşturucu ile Mücadele Çalıştayı' öncesi toplumun dikkatini çekmek için Fatih Terim, Sevil Atasoy ile Hülya Koçyiğit, kent protokolü ve halkla birlikte Sular Caddesi'nden Atatürk Parkı'na sessiz yürüyüş gerçekleştirdi. Apartmanlardan "İmparator Fatih Terim", "gururumuzsun", "seninle gurur duyuyoruz", "markamzısın" solaganları yükseldi. Adanalıların İmparator Fatih Terim'e sevgi gösterileri balkonlardan taştı.

Fatih Terim uyuşturucu karşıtı yürüyüşe katıldı

İÇME ÖLÜRSÜN

Ulusal medyanın da yoğun ilgi gösterdiği yürüyüşe toplum destekli polisler ve narkotim görevlileri de eşlik etti. Yürüyüşte "İçme ölürsün" ve "Bağımlılık illettir" yazılı dövizler taşındı.

Fatih Terim uyuşturucu karşıtı yürüyüşe katıldı

"DESTEK VERMEK EN BÜYÜK GÖREVİM"

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim de Türkiye'de üzerine düşülecek birçok sorun olduğunu ancak uyuşturucunun gençleri ve geleceği ilgilendiren bir sorun olduğu için birlik çağrısı yaptı. "Bundan sonra bu projelerin her türlüsüne, nerede olursa olsun destek olmak istiyorum" diyen Terim, insanları empatiye davet etti ve "Bu konuya destek vermek en büyük görevim" dedi. Çalıştayın Adana'dan başlamasının ayrıca önemli ve sevindirici olduğunu vurgulayan Terim, "Alfabetik sıraya göre 01 ile başlıyor, inşallah bundan sonra 3-4-5 diye devam eder. Adanalılar'dan çok şey bekliyoruz. Herkes elini taşın altına koymalıdır. Bu illetten kurtarmak için hepimiz var gücümüzle çalışmalıyız" diye konuştu.

Fatih Terim uyuşturucu karşıtı yürüyüşe katıldı

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir