taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7097
6.3255
1474.14
107528.68
270.657
46559.88

Fatih'te maskeli hırsızları sahura kalkanlar kovaladı İZLE

Fatih'te yüzleri V for Vendetta filmindeki maskeyle kapalı olan 5 şahıs, ayakkabı mağazasını soymak isterken sahura kalkan vatandaşlar tarafından kovalandı.

11.07.2014 - 12:16..
Whatsapp ile paylaş

SOYGUNCU

Geçtiğimiz Cuma günü gece yarısı meydana gelen olayda, beyaz renkli bir otomobille soymak istedikleri iş yerinin önüne gelen hırsızlardan 4’ü dışarı çıkarken biri otomobilin içinde arkadaşlarını bekledi.

HIRSIZLARI SAHURA KALKANLAR KOVALADI

2006 yılında gösterime giren ‘V For Vendetta’ filmindeki maskeleri takan hırsızlar su borusuna ve demir korkuluklara çıkarak iş yerine tırmandı. Demir kesme cihazıyla korkulukları kesmeye çalışan hırsızlar ses ve ışık çıkarınca sahura kalkan vatandaşların dikkatini çekti. "Polis yok mu?" diye bağıran vatandaşların sesini duyan hırsızlar apar topar kaçmaya başladı.

Maskeli hırsızlar ikinci kattan böyle atladı

SOYGUNCULAR 2.KATTAN AŞAĞIYA ATLADI

Bu sırada aracın içinden etrafı gözetleyen şahıs, arkadaşlarını selektör yaparak uyardı. Panikleyen soyguncular 2. kattan aşağı atladı. Hızla geldikleri otomobile binen şahıslar hiçbir şey çalamadan olay yerinden uzaklaştı. Hırsızları kovalayan vatandaşlar da daha sonra dışarı çıktı. Olay yerine gelen polisler, güvenlik kameralarını inceleyip şahısların peşine düştü.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir