taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8243
6.5024
1494.35
97637.43
279.807
47988.19

Fatma Zeynep Çilek sanat ve moda ilişkisini anlattı

Lifestyle İstanbul Muhafazakar Giyim Fuarı kapsamında ünlü sanatçı Fatma Zeynep Çilek moda ve sanat ilişkisini ele alan bir söyleşiye katıldı.

Haber Merkezi | 18.01.2019 - 18:30..
Whatsapp ile paylaş

Muhafazakar giyimin en önemli organizasyonlarından biri olan Lifestyle İstanbul fuarı devam ediyor. Sergilerin yanı sıra söyleşilerin de gerçekleştirildiği programlarla süren Lifestyle İstanbul 2019 İstanbul Kongre Merkezi'nde devam ediyor.

Programın ilk gününde Sanatçı Fatma Zeynep Çilek sanat ve moda ilişkisini ele alan bir panele katıldı.

Fatma Zeynep Çilek sanat ve moda ilişkisini anlattı

MODA VE SANAT İLİŞKİSİ

Sanatçı Çilek program kapsamında Moda ve Sanat'ın birbiriyle olan ilişkisini değerlendirirken tasarım ve sanatçılar üzerinden örnek verdi.

Sanatçı Fatma Zeynep Çilek Sanat ve Moda ilişkisini anlattı VİDEO

"Moda tasarımcıları sanatçılardan ilham alarak kıyafetlerini tasarlar. Sanatçılar tarih boyunca farklı disiplinlere ilham olmuşlardır." dedi. Özellikle Dünyaca ünlü markaların tasarım olarak bu ekolleri kendilerine baz aldığını belirten Çilek'in konuşması büyük ilgi gördü.

LIFESTYLE ISTANBUL 2019

Çilek'in konusması ayrıca Arapça'ya da canlı olarak tercüme edildi. Muhafazakar iyimin kalbi olan Lifestyle İstanbul 2019 17-19 Ocak tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde olacak.Fatma Zeynep Çilek sanat ve moda ilişkisini anlattı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir