taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.576
Euro
7.2507
Altın
1615.36
Borsa
88059.46
Gram Altın
341.463
Bitcoin
42217.88
fuzulev

Feraye Tanyolaç'tan sarışın kadın açıklaması

Kaya Çilingiroğlu, önceki gece Merve isimli sarışın bir kadınla eğlence turundaydı. Genç kadın, fotoğraflarını çeken muhabirlere "Feraye benim çok yakın arkadaşım, ne olur bir şey yazmayın" dedi.


Whatsapp ile paylaş

Feraye Tanyolaç'tan sarışın kadın açıklaması

Feraye Tanyolaç'tan sarışın kadın açıklaması

Feraye Tanyolaç'la evli olan Kaya Çilingiroğlu, önceki akşam Nişantaşı'ndaki Biber Bar'da asistanı Çiğdem Hanım'la buluştu. İkilinin masasına bir süre sonra isminin Merve olduğu öğrenilen sarışın bir kadın geldi.

SARIŞIN KADIN GİZLENMEYE ÇALIŞTI

Ekip, gecenin ilerleyen saatlerinde başka bir mekana geçmek istedi. Ancak dışarıda bekleyen gazeteciler, paniğe yol açtı. İki kadını araca gönderen Çilingiroğlu, objektiflere işletmeci kuzeni Cihan Çobanoğlu'yla poz verdi, daha sonra kadınların bulunduğu araca yöneldi. Merve isimli güzel araç içinde gizlenmeye çalışırken, son anda fikir değiştiren Çilingiroğlu taksi çevirdi. Üçlü daha sonra Cihangir'deki Mona'da buluştu.

"FERAYE BENİM ÇOK YAKIN ARKADAŞIM"

Mekana girerken fotoğraflarının çekilmesine tepki gösteren sarışın güzel, "Biz sadece arkadaşız. Feraye benim çok yakın arkadaşım. Ne olur bir şey yazmayın" dedi.

Çilingiroğlu'nun asistanı ise Merve'nin kendi arkadaşı olduğunu söyleyerek kafaları karıştırdı. Üçlü, yaklaşık iki saat kaldıkları mekândan ayrı ayrı çıktı. Kaya Çilingiroğlu'nun genç bir kadınla eğlencede görüntülenmesi, eşi Feraye Tanyolaç'la ilişkisinin başladığı dönemi akıllara getirdi. Çilingiroğlu, Tanyolaç'la görüşmeye başladığında Hülya Avşar'la evliydi. Ve Tanyolaç, bir dönem Avşar'ın şov programının yapımcılığını üstlenmişti.

FERAYE'DEN SARIŞIN AÇIKLAMASI

Bu haberler üzerine Feraye Çilingiroğlu, Twitter sayfasına şunları yazdı: 'Ben size bir iyilik yapayım. Çarşamba Kıyı'da aynı kadro yemekteyiz ,bekleriz. Feraye vakası böyle bir şey işte bir eşi benzeri yok..'

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir