taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.6154
Euro
7.297
Altın
1583.77
Borsa
89643.71
Gram Altın
336.787
Bitcoin
41726.03

Fethullah Gülen röportajının perde arkası

Zaman gazetesinde "Herkes konuştu o sustu, şimdi o konuşacak" anonsuyla yayınlanan röportajın perde arkasından ortaya çıkan bir karede Ekrem Dumanlı topuk selamı ile Gülen'in karşısında yer alıyor.


Whatsapp ile paylaş
Fethullah Gülen röportajının perde arkası

Fethullah Gülen röportajının perde arkası

Gülen, geçtiğimiz hafta Zaman gazetesini ABD'nin Pensilvanya eyaletindeki malikanesine çağırdı. 5 günlük röportaj yaptırdı. Gülen bu röportajda özgün açıklamalar yapmadı, aksine daha önce söylediklerini özetledi. Tek ceketi olduğunu ekledi.

GÜLEN'İN KARŞISINDA EL PENÇE

TAKVİM o röportajın perde arkasını bir fotoğrafla ortaya çıkardı. Röportaj için ABD'ye giden gazeteci, hocanın karşısında ayakta yer aldı. Karşısında el pençe durup röportaja öyle devam etti.

Fethullah Gülen röportajının perde arkası

"GÜLEN ZAMAN'IN PATRONU DEĞİL" DEMİŞTİ

Röportajı sonrası CNNTürk'te yayınlanan 5N1K'ya çıkarak Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtlayan Ekrem Dumanlı, "Fethullah Gülen Zaman gazetesinin sahibi değil" demişti. Fakat Gülen'in medya patronluğu bu fotoğraflarla bir kez daha kanıtlandı.

GÜLEN'İN ONAYINDAN SONRA BASKIYA GİRDİ

Öte yandan İstanbul'da hazırlanan gazetenin baskıdan önce e-mail olarak Gülen'e yollandığı ortaya çıktı. Pensilvanya'da sayfa provalarını inceleyen Gülen'in onayından sonra gazetenin baskıya girdiği öğrenildi. Daha önce de Samanyolu TV'de yayınlanan Şefkat Tepe dizisinin senaryosunu Gülen'in yazdığı ortaya çıkmıştı.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir