taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.32065
6.0339
1328.45
103185.7
227.279

FETÖ'cü Enes Kanter korkusundan Londra'ya gidemiyor

FETÖ'nün NBA'daki yüzü olan Enes Kanter, takımının Londra'da oynayacağı şampiyona maçına katılamayacak. Sebebi ise ne bir sakatlık ne de bir ceza; yalnızca korku...

Haber Merkezi | 05.01.2019 - 12:10..
Whatsapp ile paylaş

234

FETÖ'ye yönelik özellikle MİT'in yürüttüğü yurt dışındaki operasyonel faaliyetler, terör örgütünün ağababalarını bile korkutuyor. Öyle ki kendine "FETO'nun oğluyum." diye Enes Kanter bile ABD dışına çıkmaktan korkuyor.

LONDRA TURNUVASINA KATILMAYACAK

Enes Kanter, oynadığı NBA kulüplerinden New York Knicks'in Londra'da katılacağı NBA Global Games turnuvasına katılmayacağını açıkladı. Kanter'in turunvaya katılmama sebebi ise Türkiye'den ve özellikle MİT'ten duyulan korku.

ABD'de her türlü ihaneti ve hainliği yaparak kendini güven altında hisseden Kanter, Londra'da güvende olmayacağını ve bu yüzden de hayati tehlikede olduğunu hissettiğini belirterek, maça gitmeyeceğini söyledi.

MİT'İN BAŞARILI OPERASYONLARI

MİT, son dönemde oldukça faal bir şekilde FETÖ yöneticileri ve kritik isimlere yönelik operasyonel faaliyetler yürütüyor. Özellikle Balkanlar, Afrika, Orta Doğu ve Avrupa sınırlarında yürütülen gizli faaliyetler ile çok sayıda çete üyesi paketlenerek, Türkiye'ye getirilmişti.

Enes Kanter tepetaklak oldu VİDEO

Günün önemli gelişmeleri VİDEO

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir