taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5962
Euro
7.253
Altın
1615.9
Borsa
89731.77
Gram Altın
343.357
Bitcoin
42369.47
fuzulev

Fifa World Cup Brazil oyunu resmen duyuruldu - izle

EA Sports 2014 Fifa World Cup Brazil oyununu duyurdu.


Whatsapp ile paylaş

Fifa World Cup Brazil oyunu resmen duyuruldu - izle

Fifa World Cup Brazil oyunu resmen duyuruldu - izle

Electronic Arts, oyuncuların 2014 dünya kupasının resmi lisanslı tek video oyunu EA Sports 2014 Fifa World Cup Brazil sayesinde futbol dünyasının bu en büyük etkinliğinin tüm eğlencesini, heyecanını ve dramını yaşayabileceklerini duyurdu.

Fifa World Cup Brazil oyunu resmen duyuruldu - izle

Bir EA Sports turnuva oyununda bugüne kadar görülen en kapsamlı oyun modlarına, yepyeni oynanış özellikleri ve yeniliklere ve Brezilya'nın renklerini ve canlılığını yansıtacak zengin bir sunuma sahip olacak olan EA Sports 2014 Fifa World Cup Brazil ülkelerinin kaderini oyuncuların ellerine bırakacak. Oyun Avrupa'da 18 Nisan tarihinde, PlayStation3 bilgisayar eğlence sistemi ve Xbox 360 video oyun ve eğlence sistemi için piyasaya çıkacak.

ÇEŞİTLİ YENİLİK VE GELİŞTİRMELER GETİRECEK

EA Sports 2014 Fifa World Cup Brazil, EA Sports Fifa 14'ün ödüllü oynanışı üzerine çeşitli yenilikler ve geliştirmeler de getiriyor. Toplu veya topsuz olarak çabucak hızlanabilmenizi, yavaşlayabilmenizi ve yön değiştirebilmenizi sağlayan Explosive Movement özelliğinden, Response Dribbling ve Pinpoint Passing özelliklerini kullanan yeni World Class Control özelliğine kadar her şey ülkenizin futbol kahramanlarının atletik beceri ve yeteneklerini hissedebilmenizi sağlayacak. Paslar, kurtarışlar ve penaltı vuruşları da dahil olmak üzere tam yüz yeni animasyon sayesinde sahadaki oyun resmi turnuvanın dramını ve sürprizlerini yansıtacak.

DAHA ÖNCE GÖRÜLMEMİŞ DETAYDA KARŞINIZDA  OLACAK

203 milli takım, 7,469 futbolcu, 19 resmi lisanslı menajer ve Brezilya'da 12 stadın da aralarında bulunduğu 21 yeni stad ile 2014 Fifa Dünya Kupası daha önce görülmemiş detayda ve gerçekçilikte karşınızda olacak. Bayraklar, flamalar, koltuk kartlarının da dahil olduğu yepyeni taraftar sahneleri ve dünyanın dört bir yanındaki Canlı Şehir etkinlikleri sayesinde ülkenize gösterilen desteği hissedeceksiniz. İngiltere ile gol attığınızda Londra'nın merkezinde maç izleyen taraftarların coşkusuna şahit olabileceksiniz.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir