taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5712
Euro
7.252
Altın
1614.06
Borsa
88059.46
Gram Altın
341.611
Bitcoin
42026.82
fuzulev

Fikirtepeliler'den suç duyurusu

Fikirtepe'de iş başı yapılmaması ve anlaştığı adayı sattığı iddiası ile bir grup vatandaş tarafından Kartal Anadolu Adliyesi'nde Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusu yapıldı.


Whatsapp ile paylaş
Fikirtepeliler'den suç duyurusu

t

Fikirtepe' de 4 yıl önce başlayan özel proje alanı ve kentsel dönüşüm çalışmaları sonrası imzalanan anlaşmaların gereğinin yerine getirilmemesi vatandaşı daraltmaya başladı.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU

Fikirtepe Haber'e ulaşan bilgilere göre iş başı yapılmaması ve anlaştığı adayı sattığı iddiası ile bir grup vatandaş tarafından Kartal Anadolu Adliyesi'nde Cumhuriyet Savcılığı'na bir firma hakkında dolandırıcılık iddiası ile suç duyurusunda bulunuldu.

Fikirtepe'de 3 yıl önce anlaştıkları firmanın iş yapmayıp kendilerine verdikleri sözleri tutmaması en başlıca etken olurken daha önceden firmaya çektikleri protestolara herhangi bir dönüş yapılmaması ve bunun yanında devamlı değişen yeni koşullara göre sözleşme metninde herhangi bir düzeltme yapmaması vatandaşların sözleşmeyi feshetmek için dava açma girişiminden önce savcılığa suç duyurusunda bulunulmasına sebep olduğu iddia edilmekte.

VATANDAŞIN İDDASI

Vatandaşların iddialarına göre özellikle iş yapmayı çeşitli bahaneler ile erteleyip yaşanmaz olan mekanda sosyal ve ekonomik çöküntü yaşamaları bir tarafa, ciddi zaman kaybına sebep olması ve özellikle duyum aldıklarını iddia ettikleri suç duyurusunda bulunmalarına en başlıca etken olan herhangi bir devir veya satış yetkisi vermemiş olmalarına rağmen firmanın adayı başka bir firmaya satma yönünde almış oldukları duyumların bardağı taşıran son damlalar olduğu bildirildi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir