taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.5788
Euro
7.2656
Altın
1617.87
Borsa
88059.46
Gram Altın
341.105
Bitcoin
41870.48
fuzulev

Flappy Bird uygulama mağazalarından çekiliyor

Flappy Bird’ün yapımcısı Dong Nguyen, oyunu tüm mobil uygulama mağazalarından geri çekme kararı aldı.


Whatsapp ile paylaş

Flappy Bird uygulama mağazalarından çekiliyor

Flappy Bird uygulama mağazalarından çekiliyor

Son ayların en popüler mobil oyunlarından Flappy Bird'ün yapımcısı Dong Nguyen, oyunu tüm mobil uygulama mağazalarından geri çekme kararı aldı!

Mario'yu andıran grafikleri ve çoğu insanı çileden çıkaran zorluk seviyesi ile dikkat çeken Flappy Birds, yayınlandığı ocak ayından beri gündemde. Görünüşe göre, yüksek konsantrasyon ve çevik refleksler gerektiren bu oyun, çok yakında ortadan kalkacak.

Vietnamlı oyun geliştiricisi Dong Nguyen,  tarafından geliştirilen bağımsız oyun Flappy Bird, 9 Şubat Pazar, saat 19:00 itibariyle Google Play ve Apple App Store'dan kaldırılacak. Oyunu kaldırma kararını veren ise yapımcısı Nguyen'den başkası değil.

OYUNU İNDİREMEYECEKSİNİZ

Nguyen'in bizzat Twitter hesabından söylediklerine göre, 9 Şubat saat 19:00′dan sonra oyunu indirebileceğiniz resmi bir kaynak olmayacak. Nguyen ayrıca, Flappy Bird'ü kesinlikle herhangi bir firmaya satmayacağını açıkladı.

"Flappy Bird benim için bir başarıydı ancak, basit hayatımı mahvediyor. Bu yüzden ondan nefret ettim" diyen Nguyen, "Artık bu yükü kaldıramayacağım" şeklinde devam etti ve son olarak, Flappy Bird hayranlarına oyunu bir an önce edinmeleri tavsiyesinde bulundu.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir