taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
Dolar
6.712
Euro
7.3491
Altın
1677
Borsa
95854.82
Gram Altın
361.746
Bitcoin
46403.56

Furkan Şengül'den 10 gündür haber alınamıyor

Üsküdar'da oturan acılı baba, 10 gün önce evden çıkıp bir daha dönmeyen 18 yaşındaki Furkan'ın izini, aynı mahallede yanmış bir erkek cesedinin çıktığı barakada arıyor.


Whatsapp ile paylaş

Furkan Şengül'den 10 gündür haber alınamıyor

öğretmen

Üsküdar'da sabah işe gidiyorum diyerek evden çıkan 18 yaşındaki Furkan Şengül'den 10 gündür haber alınamıyor. Baba Recep Şengül, oturduğu mahallede yanan bir barakadan çıkan cesedin oğluna ait olup olmadığının tespit edilmesi için DNA testi yaptırdı. Acılı baba çocuğundan bir işaret bulmak için her gün yangın yerinde arama yapıyor.

10 GÜN ÖNCE ÇIKTI, BİR DAHA GERİ DÖNMEDİ

Özel bir hastanenin kantininde çalışan 18 yaşındaki Furkan Şengül, 17 Şubat sabahı işe gidiyorum diyerek evden ayrıldı. O günden sonra Furkan'dan bir haber alamayan ailesi polise kayıp başvurusunda bulundu. Bir gün sonra ise Şengül ailesinin oturduğu Küplüce Mahallesi'nde çıkan yangında bir baraka kül oldu.

Furkan Şengül'den 10 gündür haber alınamıyor

YANMIŞ ERKEK CESEDİ BULUNDU

İtfaiye ekipleri yaptıkları araştırmada barakada bir erkek cesedine ulaştı. Kimliği belirlenmek için ceset Adli Tıp Kurumu'na götürülürken kayıp babası Recep Şengül de tekrar polise gitti. Cesedin çocuğuna ait olabileceğini düşünen acılı baba DNA testi için başvuruda bulundu.

Furkan Şengül'den 10 gündür haber alınamıyor

HER GÜN BARAKAYA GİDİYOR

O günden sonra baba Recep Şengül, her gün yangın yerine gidip oğluna ait bir elbise parçası, kolye, saat gibi özel eşya arıyor. Yüreğindeki yangının sönmediğini belirten baba Recep Şengül, “Oğlum 12 gündür kayıp. Bu barakada yangında bir ceset bulunduğunu öğrenince koşup buraya geldim. Oğlumdan bir parça aradım. Her gün buraya gelip aramalar yapıyor. Oğlumu küller içinde arıyorum. DNA testi için başvurduk sonucu bekliyoruz. Buradaki ceset oğluma mı yoksa başka birine mi ait bir an önce netleşsin istiyorum. Tüm yetkililerden yardım bekliyorum“ dedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir