Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Hayranlarıyla evlenen ünlüler

Hayranı olduğu ünlüyle evlenmek birçok kişinin hayali olabilir. Genellikle de hayal olarak kalır. Ama bazıları için durum öyle değil. İşte hayranlarına aşık olup evlenen ünlüler.

1/46

Yaşar ve eşi Merve Oğuz'un tanışması bir kitap fuarında gerçekleşti. Yaşar o günü şöyle anlatıyor: "Şiir kitabım yeni çıkmıştı, imza günüm vardı. Kızkardeşim de imza gününü kameraya çekiyordu. Merve kitap imzalattı o ânda kameraya alınmış. Sonra hayat bizi yeniden bir araya getirdi. Defalarca karşılaştık ve aşk yıllar içinde ortaya çıktı. Sanırım aşk tesadüfleri gerçekten seviyor."

2/46

Psikoloji öğretmenliği yapan Merve Oğuz ile Yaşar 2011'in mayıs ayında nikâh masasına oturdu.

3/46

Sema Şimşek ile Burak Hakkı`nın ilk karşılaşmaları meslek gereği katıldıkları bir açılışta gerçekleşti. Sonra bir yıl boyunca hiç görüşmediler. Ta ki Best Model yarışmasına kadar. 10 günlük kamp süresince sabah, akşam olmak üzere defalarca selamlaştı çift. Ama hiç konuşmadılar.

4/46

İkisi de Best Model`de birinci seçildi., Ama bu bile yakınlaşmalarını sağlamadı. Yarışma sonrasında defileden defileye karşılaşan Hakkı ve Şimşek arasında zamanla arkadaşlık başladı. 1998 yılında bir defile için gittikleri Moskova`da aralarında sıcaklık oluştu

5/46

Evlilik teklifinin nasıl geldiğini ise bir röportajda Sema Şimşek şöyle anlatmıştı: "Bir gün arabada sinemaya gidiyoruz. Ani bir fren yaptı, bana dönüp `Ben seninle evlenmek istiyorum` dedi. Mutlu çiftin Rüzgar adındaki bebekleri yuvalarını şenlendirmişti fakat bir kaç yıl önce boşandılar.

6/46

Onların evliliğinin mimarı Harun Tan. Çift, Tan'ın planladığı ve kurguladığı bir oyun sayesinde tanıştı

7/46

Tan, sahibi olduğu firmanın katolog çekimleri için uzun süredir ilgi duyduğu Ebru Şallı ile çalışılmasını istedi. Ajansı aracılığıyla Ebru Şallı ile anlaştı. Tan, iki gün süren katalog çekimleri boyunca bir an bile setten ayrılmadı.

8/46

Çekimler sırasında Şallı ve Tan arasında başlayan yakınlık evliliği kadar uzandı. Çiftin Beren adında bir oğulları var. Çift geçtiğimiz yıllarda boşandı. Boşanmanın ardından tek Ebru Şallı "Hala dostuz" dedi.

9/46

Hayranı olduğu ünlüyle tanışmayı hatta dünya evine girmeyi kim istemez ki... Bu milyonda bir ihtimal de olsa bazıları için gerçeğe dönüşüyor... Tıpkı Ece Yosmaoğlu'na olduğu gibi...

10/46

Bir Sezen Aksu konserinde hayranı olduğu müzisyen Ozan Doğulu ile kuliste tanışma fırsatı bulan Yosmaoğlu onunla 4 yıl boyunca flört etti.

11/46

Sonunda çift seçkin bir davetli topluluğunun katıldığı bir törenle dünyaevine girdi.

12/46

John Travolta da yıllar sonra kendisine hayran olan Kelly Preston ile evlendi.

13/46

Travolta karısıyla birlikte oynadıkları filmin setinde tanıştı. Ama Preston daha 16 yaşındayken onunla evlenmeyi çoktan kafasına koymuştu.

14/46

Anne Hathaway kendisine hayran olan Adam Schulman ile 2008 yılında bir arkadaşı aracılığıyla tanıştı.

15/46

O da Schulman'a aşık oldu. Çift 2012 yılında evlendi.

16/46

Alice Kim o sırada o restoranda garson olarak çalışıyordu.

17/46

Çift tanıştıktan birkaç ay sonra evlendi

18/46

Luciana Bozan da hayranı olduğu aktörle evlenen şanslı kadınlardan. Matt Damon ile bir film çekimi için gittiği Miami'de tanıştı.

19/46

O sıralarda Bozan garsonluk yapıyordu. Damon'ın kalbini çaldı ve çift şimdi mutlu bir evlilik sürdürüyor.

20/46

Julia Roberts ile eşi Daniel Moder, güzel yıldızın Brad Pitt ile başrol oynadığı The Mexican filminin setinde tanıştı.

21/46

Moder, o sıralar şöhretinin en parlak dönemini yaşayan Roberts'ın hayranlarından biriydi. Çift, 2000 yılında evlendi. Üç çocuklarıyla birlikte mutlu bir hayat sürüyor.

22/46

Katie Holmes, daha ekranda üne kavuşmadan çok zaman önce Tom Cruise'un bir hayranıydı. Ve daha o zamandan aktör ile evlenmeyi kafasına koymuştu.

23/46

Holmes bu isteğini yıllar sonra gerçekleştirdi. Ancak çiftin evliliği çok uzun ömürlü olmadı.

24/46

Aktör Patrick Dempsey'in eşi Jillian Fink; aktörün E.R adlı dizide oynadığı sıralarda ona hayrandı.

25/46

Kuaför olan Fink, bir gün Dempsey kendisinden saç kesimi için randevu alınca havalara uçtu. Sonunda da aktörün kalbini çaldı. Çift, 1999'da evlendi.

26/46

Reese Witherspoon'un eşi Jim Toth da eğlence dünyasından. Ama uzun süre güzel oyuncuyu uzaktan bir hayranı olarak izledi.

27/46

Sonra tanıştılar ve dünyaevine girdiler. Çiftin bir erkek çocuğu var.

28/46

Kelsey Grammer da yıllardır hayranı olan eşiyle 2010 yılında tanıştı. Bir hostes olan Katye Wash ile kısa sürede flört etmeye başladılar.

29/46

Hatta Grammar üçüncü eşinden de büyük aşkı uğruna boşanıp Wash ile evlendi

30/46

Jackie Sandler hayranı olduğu aktör Adam Sandler ile bir arkadaşının aracılığıyla tanıştı. Sandler ona Big Daddy filminde küçük bir rol verince de sevinçten havalara uçtu.

31/46

Çift, 2003 yılından bu yana mutlu bir evlilik sürdürüyor.

32/46

Aktör Jerry Seinfeld de kendisine hayran olan biriyle evlenen ünlülerden.

33/46

Seinfeld, halkla ilişkiler uzmanı Jessica Sklar ile 1999 yılından bu yana evli.

34/46

Ünlü TV'ci Conan O'Brien da eşiyle programının çekimleri sırasında karşılaştı.

35/46

2002 yılından bu yana evli olduğu Liza Powel'ı onca kişinin arasında görür görmez de ona aşık oldu.

36/46

Aktör Tobey Maquire da mücevher tasarımcı eşiyle bir film setinde tanıştı.

37/46

Çift 2003 yılında Seabiscuit filminin çekimleri sırasında tanıştı. Üç yıl sonra nişanlandılar. Şimdi mutlu bir evlilikleri var.

38/46

Cash Warren kendini dünyanın en şanslı adamlarından biri olarak kabul ediyor. Bunun nedeni de Jessica Alba ile evli olması.

39/46

İki çocuğu olan çift 2004 yılında Fantastic Four filminin setinde tanıştı. Alba başrol oyuncularından biri Warren da yapım asistanıydı.

40/46

Eşinden 25 yaş büyük olan Douglas ise o sıralarda şöhretin zirvesindeydi. Zeta Jones'un Michael Douglas'a hayranlığı o kadar büyüktü ki genç kızlık odasının duvarları oun posterleriyle süslüydü.

41/46

Cash Warren uzaktan hayran hayran izlediği Alba ile tanıştı. Aşkına karşılık gördü ve çift evlendi.

42/46

İki kızları ile mutlu bir hayat sürüyor.

43/46

Galler asıllı Catherine Zeta Jones, Michael Douglas'ın hayranı olduğunda henüz ilk gençlik yıllarını yaşıyordu.

44/46

Derken aradan yıllar geçti. Zeta- Jones da ünlü bir yıldız oldu. Michael Douglas, Catherine Zeta-Jones'u ilk kez 'Zorro' filminde görüp beğendi.

45/46

Fazla vakit kaybetmek istemeyen Douglas, bir davette Jones'u gören Douglas, ona "Çocuklarınızın babası olabilir miyim?" diye sorunca, aşkları başladı.

46/46