Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

2013'ün en çok satan oyunları

Far Cry 3 Far Cry serisi, oyun severler arasında her zaman çok popüler oldu. Serinin son oyunu da bu yılın en çok satanları arasında yer alıyor.

1/10

God of War: Ascension God of War, Sony’nin PlayStation 3 oyun konsolu ile birlikte satışa çıkmasından bu yana oyun severler arasında oldukça popüler bir oyun. Serinin son oyunu henüz ilk oyunları geride bırakamadı.

2/10

Gears of War: Judgement Mart ayında piyasa çıkan oyun, satış rakamlarında beklentileri henüz yakalamadı ama bu yılın öne çıkan oyunları arasında yer alıyor.

3/10

Just Dance 4 Ubisoft’un popüler dans serisi bu yılın en çok satan oyunlarının başında yer alıyor

4/10

Dead Space 3 Serinin üçüncü ve son oyunu, eleştirmenlerden güçlü yorumlar alıyor.

5/10

Tomb Raider Tomb Raider, son oyunundan önce oyunseverler arasındaki popülerliğini neredeyse kaybetmek üzereydi ancak serinin son oyunu oldukça güçlü yorumlar alıyo

6/10

Injustice: Gods Among Us Mortal Kombat tarzı bir oyun olan Warner Bros’un öne çıkardığı ürünlerden biri.

7/10

NBA K13 NBA severler arasında oldukça sağdık bir takipçi kitlesine sahip olan oyun, bu yılın en çok satan ilk üç oyunundan biri.

8/10

Bioshock Infinite 2007’de çıkan oyunun serisi bu yılın en çok beklenen oyunlarından biriydi. Bu yüzden en çok satan ikinci oyun olması eleştirmenlerce şaşırtıcı bulunmuyor.

9/10

Call of Duty: Black Ops II 2012’de yıl ortalasında en çok satan oyunlar listesinde ikinci sıraya düşen oyun bu yıl toparlandı ve yeniden birinci sırada yer aldı.

10/10