Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

2015 yılının ünlü düğünleri

2015 yılı içerisinde bir çok ünlü isim dünya evine girdi. İşte bu yıl mutluluğa ulaşan ünlü isimler...

1/44

MURAT DALKILIÇ-MERVE BOLUĞUR Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur, Adile Sultan Yalısı’nda yapılan görkemli düğünle dünya evine girdi.

2/44

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur, mutluluğa ‘Evet’ dedi. İkili Sting’in ‘Desert Rose’ şarkısıyla konukların alkışları arasında nikah masasına geldi.

3/44

CEYHUN FERSOY-BEGÜM ÖNER “Seksenler” dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya Başlayan Begüm Öner (26) ile Ceyhun Fersoy (33) Sarıyer’de düzenlenen kır düğünüyle hayatlarını birleştirdi.

4/44

Öner, davetlilerin arasında yürürken gözyaşlarına engel olamadı.

5/44

BÜLENT POLAT-DUYGU ŞENOĞLU Bülent Polat ile öğretmen Duygu Şenoğlu, evlendi. Polat’ın şahitliğini “Karagül”deki rol arkadaşı Mesut Akusta, Şenoğlu’nun şahitliğini ise arkadaşı Belkıs Gürsoy yaptı. Ünlü oyuncu, nikah sonrası davetlilere şöyle seslendi. “Hepiniz çıkıp göbek atın, kurtlarınızı dökün. Çünkü ben hayatımın kadınıyla evlendim.”

6/44

BURAK ALKAŞ-SEÇİL KUMRU Burak Alkaş ile nişanlısı Seçil Kumru, Alaçatı bir otelde düzenlenen törenle evlendi.

7/44

Pis Yedili dizisindeki Orço karakteri ile tanınan oyuncu Burak Alkaş'ın nikâh şahitliğini Ali Poyrazoğlu ve Turan Özdemir yaptı. Çift düğün sonrası balayı için Avrupa turuna çıktı.

8/44

SELÇUK İNAN-CEMRE KARDEŞ Galatasaraylı futbolcu Selçuk İnan, Cemre Kardeş ile hayatını birleştirdi.

9/44

Düğün töreninde, çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi 2. Başkan Vekili ve İstanbul Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ kıydı.

10/44

GÜLHAN TEKİN-HASAN ELMAS BKM oyuncularından Gülhan Tekin ve Hasan Elmas evlendi. Düğüne, çiftin birçok oyuncu arkadaşı katıldı.

11/44

Düğün saati tekneyle mekana gelen çifti, arkadaşları alkışlarla karşıladı.

12/44

Davetliler arasında bulunan Sermiyan Midyat, gelin ve damadın kendi filmi olan ‘Hükümet Kadın’ın setinde tanıştığını, bu evlilikte payı olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi.

13/44

ENGİN HEPİLERİ-BEYZA ŞEKERCİ Engin Hepileri uzun süredir birlikte olduğu oyuncu Beyza Şekerci ile Sait Halim Paşa Yalısı'nda evlendi.

14/44

Başta Bergüzar Korel olmak üzere törene çok sayıda ünlü isim katıldı.

15/44

ENGİN HEPİLERİ-BEYZA ŞEKERCİ

16/44

HAKAN-SELİN ÖZOĞUZ Gökhan Özoğuz’un ikiz kardeşi ve Athena grubunun gitaristi Hakan Özoğuz, geçtiğimiz mayıs ayında Berlin’de evlenmişti.

17/44

Hakan-Selin Özoğuz çifti nikahtan bir kaç ay sonra Fenerbahçe'de düğün yaptı.

18/44

HATİCE ŞENDİL-BURAK SAĞYAŞAR Hatice Şendil ile Burak Sağyaşar gerçekleştirilen görkemli bir düğünle dünya evine girdi.

19/44

Düğüne çok sayıda ünlü isim de katıldı. Hatice Şendil'in "çocukluk arkadaşım" dediği Bergüzar Korel sahneye çıkarak şarkılar söyledi.

20/44

Ayrıca Özcan Deniz'in de sahne aldığı gecceye Çağatay Ulusoy, Ece Yörenç, Kıvanç Katlıtuğ, Merve Boluğur, Selma Ergeç, Nur Fettahoğlu, Pelin Karahan, Bügüm Kütük, Hülya Darcan, Tolgahan Sayışman, İsmail Filiz, Ceylan Çapa gibi bir çok ünlü isim katıldı..

21/44

EBRU YAŞAR-NECAT GÜLSEVEN Ebru Yaşar, bir süredir beraberlik yaşadığı iş adamı Necat Gülseven ile görkemli bir düğünle hayatını birleştirdi.

22/44

Sevgililer, bu özel gün için Marmaris Bozburun Adası’ndaki butik bir oteli kapattı.Marmaris Belediyesi tarafından kıyılan nikâhta çiftin şahitliğini İrfan Karataş, Remzi Özdemir, Resul Zor ve Ruşen Gültekin yaptı.

23/44

NAZLI ÇELİK-SERDAR BİLGİLİ Geçtiğimiz yılın sonunda aşk yaşadıkları ortaya çıkan haber spikeri Nazlı Çelik ile Beşiktaş’ın eski başkanı Serdar Bilgili evlendi.

24/44

Çift, evlenmek için yılın en romantik gününü tercih etti. Nikâh, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde İspanya’nın başkenti Madrid’de kıyıldı.

25/44

Merasime yalnızca Çelik ve Bilgili aileleri katıldı.

26/44

SERTAB ERENER-EMRE KULA Şarkıcı Sertab Erener, 5 aydır birlikte olduğu kendisinden 20 yaş küçük müzisyen Emre Kula ile dünya evine girdi

27/44

Sertab Erener 1996'da Levent Yüksel'den boşanmıştı. 18 yıl müzisen Demir Demirkan ile birliktelik yaşamıştı. Geçen yıl Demir Demirkan çocukluk aşkı Seda İnce ile aşk yaşamaya başlayınca Sertab Erener'den ayrılmıştı. 50 yaşındaki Sertab Erener 5 aydır 30 yaşındaki Emre Kula ile birlikteydi.

28/44

SAADET IŞIL AKSOY-PAMİR KIRANER Geçen Aralık'ta Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde sessiz sedasız evlenen Saadet Işıl Aksoy ile Pamir Kıraner'in rötarlı düğünü sonunda gerçekleşti.

29/44

Çifti düğünlerinde aileler ve yakın arkadaşları yalnız bırakmadı. Düğüne katılanlar çiftin rüya gibi geccesinden fotoğrafları sosyal medyadan paylaştılar. Düğüne katılanlar arasında Ezgi Mola, Enis Arıkan ve Aydan Taş gibi ünü isimlerde vardı.

30/44

SALİH BADEMCİ-İMER ÖZGÜN Kiralık Aşk dizisi oyuncusu Salih Bademci, kendisi gibi oyuncu olan İmer Özgün ile dünya evine girdi.

31/44

Geçtiğimiz aralık ayında nişanlanan ve 4 yıldır birlikte olan çift Boğaziçi Üniversitesi Kennedy Lodge’da düzenlenen törenlerine Kiralık Aşk ve Öyle Bir Geçer Zaman ki dizilerinden oyuncu arkadaşları da katıldı.

32/44

SELÇUK ŞAHİN-EMEL DEMİRYÜREK Futbolcu Selçuk Şahin, bir süredir birlikte olduğu Emel Demiryürek’le evlendi.

33/44

Selçuk Şahin ve Emel Demiryürek, Raffles İstanbul Otel’de yapılan düğün töreniyle evlendi. Nikâhını İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi 2. Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ’ın kıydığı çiftin şahitliklerini ise Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, eski asbaşkanlardan Ali Koç ile Burcu-Mustafa Balcı çifti yaptı.

34/44

YAVUZ BİNGÖL-ÖYKÜ GÜRMAN Ünlü ses sanatçısı ve sinema oyuncusu Yavuz Bingöl, Öykü Gürman ile dünyaevine girdi.

35/44

Çiftin nikâhını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydı.

36/44

Sanatçı Yavuz Bingöl ile ses sanatçısı Öykü Gürman, Kuruçeşme Suada'da düzenlenen nikâh töreniyle dünyaevine girdi. Nostaljik gelin arabasının dikkat çektiği nikâh törenine sanat camiasından birçok isim katıldı. Birlikte sahneye çıkan mutlu çift 'Hoş geldin' şarkısını seslendirdi.

37/44

ZEYNEP ÇAMCI-SERHAT BAYRAM Son olarak 'Beni Böyle Sev' dizisiyle ekranlarda boy gösteren Zeynep Çamcı bir süredir birlikte olduğu fotoğrafçı Serhat Bayram ile evlendi.

38/44

Bu özel günlerinde Çamcı ve Serhat Bayram'ı yakın dostları yalnız bırakmadı.

39/44

Çok sayıda ünlü ismin katıldığı törenden renkli kareler sosyal medyadan paylaşıldı.

40/44

Oyuncu Seda Bakan, müzisyen Ali Erel ile dünya evine girdi.

41/44

Genç çift çok sayıda davetlinin katıldığı düğünle hayatlarını birleştirdi.

42/44

Erol Köse Fulden Çetindoğan’la dünyaevine girdi. Yapımcı Erol Köse ile sevgilisi Fulden Çetindoğan geçen akşam Suada’da evlendi. Ünlü çiftin nikahını Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıyarken, şahitleri Orhan Gencebay ve Uğur Dündar oldu.

43/44

Suada’da gerçekleşen düğüne Burak Kut, Hakan Peker gibi ünlü simalar katıldı.

44/44