Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

2015'e damga vuran sürpriz aşklar

2015 yılına ünlü isimlerin sürpriz aşkları damga vurdu. İçlerinde birbirine çok yakıştırılan ve evlilik yolunda ilerledikleri konuşulanlar da var.

1/50

KENAN İMİRZALIOĞLU-SİNEM KOBAL Milli futbolcu Arda Turan'la evlilik planları yaparken sürpriz bir şekilde ayrılan Sinem Kobal, Kenan İmirzalıoğlu ilk kez Londra'da yakalanmıştı.

2/50

Ünlü ikili, ilişkilerini önce inkar etse de daha sonra kabul ettiler. Çift şimdi evlilik yolunda ilerliyor.

3/50

1974 doğumlu olan yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal arasında 14 yaş var. Kobal, 14 Ağustos 1987 doğumlu.

4/50

SELEN SOYDER - OREN FRANSEZ Selen Soyder, uzun yıllar aşk yaşadığı Tolgahan Sayışman'ın ardından kalbini aşka kapatmıştı.

5/50

Bu yaz Kıvanç Tatlıtuğ'un sevgilisi Başak Dizer'in eski eşi Oren Fransez'le samimi görüntüler veren Soyder, evlenecekleri yönünde çıkan haberlere sessiz kalmıştı ancak bombayı sonradan patlattı.

6/50

Kasım ayında sevgilisi Oren Fransez'le bir restoran çıkışı görüntülenen oyuncu, "Biz evleneli zaten 3 ay oldu. Evlendik ama duyurmadık. Bu da bizim size golümüz oldu" dedi.

7/50

SERENAY SARIKAYA - KEREM BURSİN Aylar önce bir firmanın reklam çekimleri sırasında tanışıp aşk yaşamaya başlayan Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin, son dönemin en popüler ve biribirine en yakıştırılan çiftleri arasında yer alıyor.

8/50

Haklarında çıkan aşk iddialarını başta ısrarla reddeden iki ünlü, Bebeköy'deki bir kafede objektiflere oldukça mutlu bir şekilde yakalanmıştı.

9/50

EDA ÖZERKAN - TİMUR ACAR Atv'nin sevilen dizisi Kertenkele'nin setinde doğan aşk, nikah masasına doğru emin adımlarla ilerliyor. Dizide Kertenkele karakterini canlandıran Timur Acar, rol arkadaşı Eda Özerkan'la nişanlandı.

10/50

Çift, ilkbaharda düğün yapma kararı aldı. Timur Acar, söz kesme merasiminde Özerkan'a özel tasarım pırlanta yüzük taktı.

11/50

TOLGAHAN SAYIŞMAN - ALMEDA ABAZİ Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi, ilk zamanlarda inkar ettikleri aşklarını artık saklama gereği duymuyor.

12/50

Şimdilik evlilikle ilgili soruları yanıtsız bırakan çiftin, sürpriz bir şekilde nikah masasına oturacağı konuşuluyor.

13/50

SİNEM ÖZTÜRK - BEKİR TOPLAR 1,5 yıl evli kaldığı iş adamı Gürsel Şatır'dan sürpriz bir kararla boşanan, ardından adı sık sık aşk haberleriyle gündeme gelen Sinem Öztürk, mutluluğu rol aldığı dizinin görüntü yönetmeni Bekir Toplar'da buldu.

14/50

İkili beraberliklerini sosyal medya hesaplarından duyurdu. Öztürk, köpeği ve sevgilisiyle fotoğrafını "Çekirdek aile" notuyla yayınlarken sevgilisi Toplar ise güzel oyuncuyla beraber çekildiği fotoğrafı kalp işaretiyle paylaştı.

15/50

SERTAB ERENER - EMRE KULA Sertab Erener, bu yaz Emre Kula ile evlenerek yılın bombasını patlattı. 18 yıllık sevgilisi Demir Demirkan'ın lise aşkı Seda İnce ile aşk yaşadığını öğrenen Erener, hayatının şokunu yaşamıştı.

16/50

İhanete uğrayan sanatçı, Demirkan'la ayrılığının üzerinden 1 yıl geçmeden sürpriz bir kararla gitarist Emre Kula ile dünya evine girdi.

17/50

ARDA TURAN - ASLIHAN DOĞAN Sinem Kobal'dan ayrılan Arda Turan, sık sık biraraya geldiği Aslıhan Doğan'la çekildiği fotoğrafı sosyal medyadan paylaşarak dedikoduların fitilini ateşlemişti.

18/50

Bazı takipçileri de Aslıhan'ın paylaşımının altına "Artık aşklarını gizlemiyorlar. Aşk pozu bu" yorumunda bulunmuştu.

19/50

İlişkinin başlarında milli futbolcu Aslıhan Doğan için "kardeşim olur" derken, çift şimdi evlilik yolunda ilerliyor.

20/50

OĞUZHAN KOÇ - YAĞMUR TANRISEVSİN Dizi setinde başlayan aşklarını her seferinde yalanlayan Oğuzhan Koç ile Yağmur Tanrısevsin, bir mekan çıkışı objektiflere yakalanmıştı.

21/50

Tanrısevsin'in tedirgin halini gören Koç, dışarı çıkmakta tereddüt eden kız arkadaşına "Gel hayatım, çıkalım" diyerek dedikoduları doğrulamıştı.

22/50

İLKER KALELİ - BURÇİN TERZİOĞLU Burçin Terzioğlu'nun rol arkadaşı İlker Kaleli ile aşk yaşadığı iddia edilmiş, iki tarafta haberler karşısında sessiz kalmayı tercih etmişti.

23/50

Terzioğlu, Instagram sayfasında paylaştığı fotoğrafla aşkını itiraf etmişti.

24/50

BARIŞ ARDUÇ - GUPSE ÖZAY Ünlü oyuncu Gupse Özay, hem yazıp hem başrolünü oynadığı 'Deliha' filminin çekimleri sırasında âşık olduğu Barış Arduç'la Asmalımescit'te dudak dudağa öpüşürken yakalanmış; büyük aşk böyle ortaya çıkmıştı.

25/50

SEDA GÜVEN - ONUR TUNA Geçtiğimiz sene kasım ayında sürpriz bir şekilde yurtdışında evlenen Keremcem ile Seda Güven, evliliklerinin 9'uncu ayında sessiz sedasız boşanmıştı.

26/50

Seda Güven, kısa süre sonra, kendisi gibi oyuncu olan Onur Tuna ile aşk yaşamaya başlamıştı.

27/50

Başlarda ilişkilerini gizli saklı yaşamak isteyen çift, Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'nun nişanında çekilen fotoğraflarını sosyal medyada yayınlayarak ilan-ı aşk etmişti.

28/50

KEREMCEM - EZGİ ASAROĞLU Eski eşi Seda Güven'in ardından Keremcem'den de aşk haberi geldi. Şarkıcı-oyuncu Keremcem, rol arkadaşı Ezgi Asaroğlu ile yeni bir aşka yelken açtı.

29/50

Çift, aşk dedikodularının ardından ilk kez bir AVM'de objektiflere takıldı.

30/50

ENGİN ÖZTÜRK - İDİL FIRAT Kıvanç Tatlıtuğ sonrası uzun süre adı kimseyle anılmayan İdil Fırat, mutluluğu oyuncu Engin Öztürk'te buldu.

31/50

Engin Öztürk, sosyetik sevgilisi İdil Fırat'ı ailesiyle tanıştırarak ilişkisindeki ciddiyetini gözler önüne serdi.

32/50

HAKAN SABANCI - ASLIŞAH ALKOÇLAR Yılın en dikkar çekici çiftlerinden biri de Hakan Sabancı ile Aslışah Alkoçlar oldu. Senelerdir arkadaş olan ikili, yaz aylarında aşk yaşamaya başladı.

33/50

Hakan Sabancı, ilk kez sevgilisi Aslışah Alkoçlar'da çekilen fotoğrafını Instagram'da paylaşarak haklarında çıkan ayrılık haberlerini yalanlamıştı.

34/50

AÇELYA TOPALOĞLU - CAN YAMAN Bir set aşk haberi de onlardan geldi. Rol aldıkları dizide iki sevgiliyi canlandıran Açelya Topaloğlu ve Can Yaman arasında gerçek hayatta da aşk başladı.

35/50

Magazin basınından çekinen aşıklar, Anadolu Yakası'nda buluşuyor.

36/50

SEREN ŞİRİNCE - SERCAN BADUR Ünlü oyuncular Seren Şirince ile Sercan Bodur, yeni bir aşka yelken açtı.

37/50

Bir davete birlikte katılan çift, ilk kez birlikte görüntülendi. İlişkilerinin yeni başladığını söyleyen Şirince, "Her şey yolunda, çok mutluyuz" dedi.

38/50

ÖZGE BORAK - BERKAY TAHMAZ Özge Borak, Eyvah eyvah filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı Ata Demirer ile 2012 yılında nikah masasına oturmuş, çift sürpriz bir kararla geçtiğimiz yıl yollarını ayırmıştı.

39/50

Ayrılıkla ilgili tüm soruları yanıtsız bırakan çiftten Borak, yeni bir aşka yelken açtı.

40/50

Sevgilisi Berkay Tahmaz ile Kaş'ta tatil yapan oyuncu, birlikte çekilen fotoğraflarını Instagram'da yayınlayarak ilan-ı aşk etti.

41/50

BURCU KARA - FIRAT DOĞU PARLAK Kendisi gibi oyuncu olan Buğra Gülsoy'la Temmuz 2011'de evlenen Burcu Kara, Ağustos 2012'de ani bir kararla boşanmıştı. Güzel oyuncu şimdilerde ikinci kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

42/50

Kara ile yönetmen Fırat Doğu Parlak, nişanlanarak evlilik yolundaki ilk adımı attı.

43/50

BURCU ESMERSOY - TUNA AKSU Burcu Esmersoy, daha önce adının aşk dedikodularına karıştığı ancak bu iddiaları ısrarla reddettiği iş adamı Tuna Aksu'yla ilk kez Bodrum'da görüntülenmişti.

44/50

Çiftin yazın başlayan ilişkisi devam ediyor.

45/50

BENSU SORAL - HAKAN BAŞ Ablası Hande Soral gibi oyuncu olan Bensu Soral, çapkın iş adamı Hakan Baş ile yeni bir aşka yelken açtı.

46/50

Çiftin yazın başlayan aşkları doludizgin sürüyor.

47/50

MURAT HAN - AYŞE AKIN "Kervan 1915" filminde birlikte rol alan Murat Han ve Ayşe Akın'ın set arkadaşlığı aşka dönüştü.

48/50

Murat Han, aynı evde yaşamaya başladığı sevgilisinin ailesiyle de tanıştı.

49/50

Aşıkların evlilik planları yaptığı konuşuluyor.

50/50