Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

52 yaşındaki Qin Ling güzelliği ile dikkatleri üzerinde topluyor

Sosyal medya son birkaç gündür 50 yaşındaki Çinli büyükanneyi konuşuyor...

1/11

İki kız çocuğu ve bir torun sahibi Qin Ling, 30 yaşlarının ortasında gibi görüntüsüyle ve düzgün fiziğiyle herkesi şaşırtıyor.

2/11

Çin'in Chongqing Province eyaletinde yaşayan Qin Ling, iki kızıyla birlikte Çin yeni yılı nedeniyle düzenlenen bir TV şovuna katıldı ve orada da bütün dikkatleri üzerine çekti.

3/11

Mamma Mia adlı şarkı ve dans yarışmasında kızlarıyla birlikte sahneye çıkan Qin Ling, 50 yaşına gelip de hala 30'larında gibi görünmesinin sırlarını da anlattı.

4/11

Kızlarının kendisiyle gurur duyduğunu söyleyen Qin Ling, geceleri çıplak uyumanın cildi için son derece yararlı olduğunu anlattı.

5/11

Ayrıca yüzünün yaşından daha genç görünmesini de evde hazırladığı maskeye borçlu olduğunu söyledi.

6/11

Ling, iki kızını da yalnız başına büyüttüğünü de anlattı. Kocası kendilerini terk ettiğinde kızlarının birinin 8 diğerinin 2 yaşında olduğunu anlatan Ling, çok güç koşullarda kızlarını bugünlere getirdiğini belirtti.

7/11

30'lu yaşların başında olduğu hissi uyandıran Çinli büyükanne, güzelliği ile hayran bırakırken, cildinin ipeksi ve pürüzsüz olmasının çıplak uyumasından kaynaklandığını söyledi.

8/11

Ling, çıplak uyumanın cildin nefes almasını sağladığını ve uyku kalitesini artırdığını, selülit oluşumunu da engellediğini belirtti.

9/11

Qin Ling, salatalık, yoğurt ve bal ile hazırladığı maskenin cildini pürüzsüz hale getirdiğini söyledi.

10/11

Süper büyükanne bu maskeyi uzun yıllardır her gün yüzüne uyguladığını kaydetti.

11/11