Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

2015 yılının ünlü düğünleri

2015 yılında bir çok ünlü isim de nikah masasına oturdu. Kimisinin mutluluğu devam ederken kimisinin de yıl bitmeden evlilikleri sona erdi. İşte 2015 yılının ünlü düğünleri...

1/45

BURAK SAĞYAŞAR - HATİCE ŞENDİL Oyuncu Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar, bundan 5 yıl önce birlikte rol aldıkları dizinin setinde başlayan aşklarını nikah masasına taşıdı.

2/45

Nişan törenlerini geçtiğimiz yıl 29 Ekim'de saat 19.29'da yapan çift, düğün için de 29 Mayıs'ı tercih etti.

3/45

BURAK AKKAŞ - SEÇİL KUMRU Oyuncu Burak Alkaş ile nişanlısı Seçil Kumru, Alaçatı'da bir otelde düzenlenen törenle evlendi.

4/45

BÜLENT POLAT - DUYGU ŞENOĞLU Ünlü oyuncu uzun süredir birlikte olduğu Duygu Şenoğlu ile 27 Temmuz’da nikâh masasına oturdu.

5/45

Çiftin düğün töreni Avcılar'da bir mekanda gerçekleşti.

6/45

DERYA BEŞERLER - BİROL NAMOĞLU Zeynep Beşerler'in kız kardeşi Derya Beşerler ve Gripin'in vokalisti Birol Namoğlu'nun Bodrum’un Gölköy Beldesinde kıyılan nikah Törenine, sanat, müzik ve medya dünyasının tanınmış simaları katıldı.

7/45

EBRU YAŞAR - NECAT GÜLSEVEN Ebru Yaşar, bir süredir beraberlik yaşadığı iş adamı Necat Gülseven ile görkemli bir düğünle hayatını birleştirdi.

8/45

EBRU ŞANCI - ALPARSLAN ÖZTÜRK Güzel manken Ebru Şancı ile bir süredir birlikte olduğu Kasımpaşalı futbolcu Alpaslan Öztürk dünya Belçika’da evlendi.

9/45

Kasteel Den Brandt Şatosu’ndaki düğüne yaklaşık 100 davetli katıldı

10/45

EGE AYDAN - SEVİLAY YILMAZ Ege Aydan, aile arasında yaptığı sade bir nikah töreniyle dünyaevine girdi. Ünlü oyuncu, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Sevilay Yılmaz ile dünyaevine girdi.

11/45

ELVİN AYDOĞDU - ADİL TUNCA Paramparça dizisinde Derya karakterini canlandıran Elvin Aydoğdu, Tunca Mimarlık Ofisi’nin sahibi Adil Tunca ile evlendi.

12/45

Çift, Hisarönü’ndeki Martı Hemithea Hotel’de düzenlenen törenle nikâh defterine imza attı.

13/45

BEYZA ŞEKERCİ - ENGİN HEPİLERİ Engin Hepileri ve Beyza Şekerci, ‘İntikam’ dizisinin setinde başlayan aşklarını nikâh masasına taşıdı.

14/45

Çift Sait Halim Paşa Yalısı'nda evlendi.

15/45

HALİL ERCAN - FERDA KARADAVUT Oyuncu Halil Ercan, Yıldız Hisar’da müzisyen Ferda Karadavut’la evlendi.Çiftin düğününe sanat dünyasından yakın dostları katıldı.

16/45

HALİL SEZAİ - ZEHRA KAYA 'İsyan' şarkısı ile ünlenen Halil Sezai'nin, sevgilisi Zehra Kaya ile gizlice evlendi.

17/45

sürpriz nikah, çift boşanmak için mahkemeye başvurduğunda ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı daha sonra 'eşimi seviyorum, boşanmıyorum' açıklaması yaptı.

18/45

HASAN KÜÇÜKÇETİN - NAZLI YAVUZCAN 'Kaçak' dizisinin 'Dadaylı'sı Hasan Küçükçetin hayatını Nazlı Yavuzcan'la birleştirdi.

19/45

Kaçak dizisi oyuncuları arkadaşlarının mutlu gününde onu yalnız bırakmadı.

20/45

İPEK ÖZKÖK - LEVENT AGAN Oyuncu İpek Özkök, bir yıldır nişanlı olduğu Levent Agan ile evlendi.

21/45

Adile Sultan Sarayı'ndaki düğünü çiftin ailelerinin yanı sıra yakın dostları da katıldı.

22/45

MERVE BOLUĞUR - MURAT DALKILIÇ Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç oyuncu Merve Boluğur ile Adile Sultan Yalısı’nda görkemli bir törenle evlendi.

23/45

Dalkılıç ailesi, gelinlerine 50 bin liralık pırlanta takı seti hediye etti. Dalkılıç’ın hediyesi ise 60 bin liralık pırlanta yüzük oldu.

24/45

NAZ ELMAS - EMRE KIRAMER Oyuncu Naz Elmas, bir süre birlikte olduğu sevgilisi Emre Kıramer ile sürpriz bir şekilde evlendi. Ancak mutluluk uzun sürmedi. Çift, kısa süre önce boşandı.

25/45

SELEN PINAR - OSMAN KARAGÖZ Pucca adıyla tanınan 28 yaşındaki yazar Selen Pınar Işık, 27 yaşındaki oyuncu Osman Karagöz ile evlendi.

26/45

KüçükÇiftlik Park'ta düzenlenen bir düğüne sanat camiasından ünlü isimler katıldı.

27/45

SAADET IŞIL AKSOY - PAMİR KIRANER Geçtiğimiz aralık ayında sessiz sedasız evlenen Saadet Işıl Aksoy ve Pamir Kıraner, Boğaz kıyısındaki Çubuklu 29'da düğün yaptı.

28/45

Saadet Işıl Aksoy, gecede modacı Cengiz Abazoğlu’nun imzasını taşıyan sade bir gelinlik giydi.

29/45

SALİH BADEMCİ - İMER ÖZGÜN Kiralık Aşk dizisi oyuncusu Salih Bademci, kendisi gibi oyuncu olan İmer Özgün ile dünya evine girdi.

30/45

Geçtiğimiz aralık ayında nişanlanan ve 4 yıldır birlikte olan çiftin Boğaziçi Üniversitesi Kennedy Lodge’da düzenlenen törenlerine Ulan İstanbul, Kiralık Aşk ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizilerinden oyuncu arkadaşları da katıldı.

31/45

SELMA ERGEÇ - CAN ÖZ Selma Ergeç, iki yıldır birlikte olduğu Can Öz’le, Almanya’da çocukluğunun geçtiği kasabada evlendi.

32/45

Aileleri ve yakın arkadaşlarının katıldığı sade bir törenle evlenen Selma Ergeç’le Can Öz’ün nikâh şahitliklerini Deniz Kavukçuoğlu, Nur Fettahoğlu ve Burcu Kutluk yaptı.

33/45

NAZLI ÖZTARHAN - SERDAR BİLGİLİ Serdar Bilgili ve Nazlı Çelik Sevgililer Günü’nde Madrid’de nikâh masasına oturdu.

34/45

Ancak mutluluk kısa sürdü. Çift, 7 ay sonra anlaşmalı olarak tek celsede boşandı.

35/45

SERTAB ERENER - EMRE KULA 18 yıllık sevgilisi Demir Demirkan’dan geçen yıl eylül ayında ayrılan Sertab Erener, adının aşk dedikodularına karıştığı ancak ilişkisini reddettiği müzisyen Emre Kula’yla İzmir Seferihisar’da sürpriz bir nikâhla evlendi.

36/45

VATAN ŞAŞMAZ - YASEMİN ADALI Vatan Şaşmaz, 1 yıldır birlikte olduğu mimar sevgilisi Yasemin Adalı’yla evlendi.

37/45

Düğün töreni, çiftin birlikte oturacağı Üsküdar-Vaniköy’deki evlerinin bahçesinde gerçekleşti.

38/45

ZEYNEP ÇAMCI - SERHAT BAYRAM Son olarak 'Beni Böyle Sev' dizisiyle erkanlarda boy gösteren Zeynep Çamcı bir süredir birlikte olduğu fotoğrafçı Serhat Bayram ile evlendi.Çok sayıda ünü ismin katıldığı törenden renkli kareler sosyal medyadan paylaşıldı.

39/45

ÖYKÜ GÜRMAN - YAVUZ BİNGÖL Ünlü ses sanatçısı ve sinema oyuncusu Yavuz Bingöl, Öykü Gürman Kuruçeşme Suada'da düzenlenen nikâh töreniyle dünyaevine girdi. Çiftin nikâhını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydı.

40/45

ÖZLEM TOKASLAN - HALUK SARIBAŞ Güzel Köylü'nün 'Dudu'su Özlem Tokaslan, İstanbul Akvaryum'da akvarist olarak görev yapan Haluk Sarıbaş'la dünyaevine girdi.

41/45

ÖZLEM TÜRKAD - ÖMER ALDEMİR 'Seksenler' dizisinin 'Rukiye'si Özlem Türkad ile Ömer Aldemir evlendi. Uzun süredir aşk yaşayan çift Beyoğlu'nda düzenlenen törenle dünyaevine girdi.

42/45

ŞAHAN GÖKBAKAR - SELİN ORTAÇLI Ünlü komedyen Şahan Gökbakar ve yaklaşık üç yıldır birlikte olduğu oyuncu Selin Ortaçlı evlendi.

43/45

Gökbakar ile dört aylık hamile olan Ortaçlı, dün Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'da dünya evine girdi.

44/45

CEYHUN FERSOY - BEGÜM ÖNER ‘Seksenler’ dizisinde tanışıp aşk yaşayan Ceyhun Fersoy ve Begüm Öner, Sarıyer’de kır düğünüyle hayatını birleştirdi.

45/45