Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ahmet Nur Çebi: Daha transfer sezonu bitmedi

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi Trabzonspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar...

1/5

Çebi, "Türk futbolu için hayırlı bir sene, kazasız belasız bir yıl olmasını diliyorum. Pandeminin etkilerini gördük, hocamızın rahatsızlığı, daha öncesinde benim. Başka takımlarda başka futbolcular... Değişik bir sezon geçireceğiz. Umarım kazasız belasız bu sezonu tamamlarız" dedi.

2/5

"TARAFTARSIZ SEZONA BAŞLIYORUZ" - Ahmet Nur Çebi, yeni sezonda ilk devrenin seyircisiz oynanma konusuna da değindi. Beşiktaş başkanı, "İşin ilginç tarafı seyirci yok, en kötü tarafı o. Taraftar benim için çok kıymetli. Onlarsız sezona başlıyoruz. Bir taraftan da bu işin oynanması gerekiyor. Dünya futboluna entegre olmuş bir Türk futbolu var. Biz de onun içerisinde olmak zorundayız." ifadelerini kullandı.

3/5

"HOCAMIZIN RAHATSIZLIĞI BİZİ ÜZDÜ" - Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın koronavirüs testinin pozitif çıkması hakkında da konuşan Çebi, "Hocamızın rahatsızlığı bizi tabii ki üzdü. Nereden bakarsanız 2-3 maç karantina nedeniyle takımın başında olamayacak. Bunlar bizim için zorlu süreç, talihsizlik, kısmetsizlik. Trabzon gibi zor bir deplasmanda başlıyoruz. Hocasız başlıyoruz. Tek teselli yönetici arkadaşlarla birlikte buradayız. İnşallah takıma moral vermiş oluruz." şeklinde konuştu.

4/5

"TARAFTARA SABIR DİLİYORUM" - Transferlerle ilgili de konuşan Çebi, "Daha transfer dönemi bitmedi. Kimin ne transfer yapıp yapmayacağı belli değil. Taraftara sabır diliyorum. herkese hayırlı uğurlu olsun. Ben taraftarıma bakınca bu süreçten en çok etkilenen biz olacağız. Kavuşuruz çok yakında, sağlık olsun." diyerek sözlerini tamamladı.

5/5