Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Alman iş bulma sitesinden yaratıcı reklam kampanyası

'Hayat sevmediğiniz bir işi yapmak için çok kısa' sloganıyla yola çıkan Alman iş bulma sitesi 'Jobs in Town' harika bir reklam kampanyasına imza atmış...

1/12

Alman iş bulma sitesinden yaratıcı reklam kampanyası..

2/12

Her gün kullanmış olduğumuz otomatların üzerine yapıştırılan reklamlardaki mutsuz insanlara dikkat çekerek insanları sevdikleri işi yapmaya, aramaya motive etmek amaçlanmıştır.

3/12

Hayat nefret ettiğiniz bir şeyi yapmak için çok kısa. Öyleyse neden insanlar kendilerini mutlu etmeyen şeyleri yapmak için zamanlarını harcıyor? Cevap basit, çünkü hayatımızı değiştirecek özgürlüğe sahip değiliz.

4/12

Yetişkin bireyler olarak sorumluluk almamız ve bizi mutlu etmese de bazı işleri yapmamız gerekiyor. Ne gibi sorumluluklarınız olursa olsun, eğer hayatınızı değiştirmek için bir fırsat arıyorsanız bu yaratıcı reklamlar size gereken ilhamı verebilir.

5/12

Almanyadaki bir iş bulma sitesi "Jobs in Town" insanlara, hayatın yanlış mesleği yapmak için çok kısa olduğunu göstermeye niyetli...

6/12

Reklamlarını içecek otomatlarına, bankamatiklere, gam pompalarının üzerine ve daha birçok yere koyuyorlar...

7/12

O sırada kullandığınız şey her ne ise onunla ilgili üzerinde korkunç işlerde çalışan mutsuz insanları görüyorsunuz. Eğer siz de işinizden memnun değilseniz bu reklam panolarında kendinizi görebiliyorsunuz.

8/12

Bu reklamları gördükten sonra şimdiki işinizden memnun olsanız bile yaptığınız şeyi bir daha düşünmeye başlıyorsunuz...

9/12

Hayatınızı sevmediğiniz bir işte çalışarak heba etmeyin. Sizi mutlu eden şeyler siz stresli, depresif veya kaygılı oldukça kaybolmaya başlar.

10/12

Hayat, yanlış bir iş için çok kısa...

11/12

Hayat, yanlış bir iş için çok kısa...

12/12