Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ankara'daki patlama ünlüleri yasa boğdu

Ankara Tren Garı kavşağında meydana gelen patlama sonucu çok sayıda vatandaşımızın yaşamını yitirmesi ünlü isimleri yasa boğdu. SİBEL CAN: Bugün Barış ve demokrasi için Ankara'da bir araya gelen işçilere ve emekçilere yapılan hain saldırıyı kınıyorum.. Vicdanı olan herkes gibi çok üzgünüm.. Ölen masum insanlara Allah'tan rahmet,yaralılara acil şifalar,ailelerine sabır diliyorum.

1/14

GÜLBEN ERGEN: #Ankara #LanetOlsunTerör #ŞiddeteLanetOlsun

2/14

EBRU ŞALLI: Biz nasıl bir ülkede yasıyoruz bir dakika sonramız belli değil, sürekli ocaklar sönüyor, aileler dagılıyor, canlar yanıyor, çogalmıyoruz, ölüyoruz bitiyoruz, azalıyoruz... Üzgünüm üzgünüm üzgünümmm #terörülanetliyoruz #ankara

3/14

HÜLYA AVŞAR: Lütfen biri bizi kurtarsın artık

4/14

ESRA EROL: Ülkemde Barış'i ve huzuru hayal ediyorum sadece!!! #Ankara Başımız sağolsun

5/14

ÇAĞLA ŞIKEL: Hayatını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifa diliyorum

6/14

MAHSUN KIRMIZIGÜL: Yazık günah bu ülkeye, Yaşanılan bu acıları, insanlarımız hak etmiyor. Terörün her türlüsünü lanetliyorum.

7/14

OKTAY KAYNARCA: Değişmez mi,başaramaz mıyız,beceremez miyiz?Bu kadar mı zor insan olmak?

8/14

ARDA TURAN: Ankara'da hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet dilerim. İçimiz yanıyor; bu güzel ülke kardeşlik coğrafyası olsun artık.

9/14

Özcan Deniz

10/14

Demet Akalın Üzgünüz..

11/14

Birce Akalay Kalbimizi yerinden söküp alanlara,bir nesli mayın tarlalarında oynayarak büyümeye mecbur bırakanlara,anaları evlatsız,çocukları babasız bırakanlara,Allah'ın verdiği canı dünyevi hırsları ile bir zerre düşünmeden alan hesaplara,ve o hesaplara düşmüş,insanlıktan nasibini almamış yaratıklara bir ağız bir yürek bir cüz dolu küfürüm var.Ama bilin ki o gözyaşları ve ağıtlar bir gün olur o dağları yıkarlar..

12/14

Yonca Evcimik Ankaradayız inadına barış

13/14

AZİZ SANCAR ABD 'de büyük yankılanan bu katliam çok üzücü vefat edenlere rahmet dilerken terörü lanetliyor, sayın Ankara halkını çevre hastanelere kan vermeye çağırıyorum

14/14