Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ankaraspor kaza yaptı: 1 ölü

Fethiye'de düzenlenen A2 Ligi Türkiye Şampiyonası final karşılaşmasında Gençlerbirliği'ni yenerek şampiyon olan Ankaraspor, Fethiye'den dönerken Afyon-Sandıklı'da sabaha karşı kaza yaptı.

1/3

Fethiye'de düzenlenen A2 Ligi Türkiye Şampiyonası final karşılaşmasında Gençlerbirliği'ni yenerek şampiyon olan Ankaraspor, Fethiye'den dönerken Afyon-Sandıklı'da sabaha karşı kaza yaptı. Kazada antrenörlerden Semih Tur'un bir bacağını yitirdiğini, alt yapı malzemecisi Sabri Sarıkız'ın ise hayatını kaybettiği öğrenildi.

2/3

GENÇLERBİRLİĞİ'NDEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI "Fethiye'de oynanan Gençlerbirliği ile Ankaraspor A2 takımları arasındaki A2 Ligi final karşılaşmasını izlemeye giden Ankaraspor alt yapı antrenörleri ile personelini taşıyan otobüs, Ankara dönüş yolunda Afyonkarahisar mevkiinde trafik kazası geçirdi. Kazada antrenörlerden Semih Tur'un bir bacağını yitirdiğini, alt yapı malzemecisi Sabri Sarıkız'ın ise vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Kazada yaşamını yitiren Sarıkız'a Allah'tan rahmet kederli ailesine baş sağlığı, yaralılara acil şifa ve Ankaraspor camiasına geçmiş olsun diliyoruz."

3/3