Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Ara Güler'in objektifinden Kılıçdaroğlu

Küçük fotoğrafı Ara Güler’in iki asistanından biri çekti. Ben, “Poz vermiyormuşuz gibi çek kanka” desem de sonuçta üçümüz de poz veriyormuşuz gibi çıkmışız. Neyse… Hayırlısı…

1/6

Florya’da kullanılmayan balıkçı kahvesinin tozlu bölümlerinden biri… Ara Güler, Kemal Bey’e “Abi şöyle otur” diyerek yer tarif etti. Bu ilk pozlardan biriydi ve Kılıçdaroğlu poz vermenin mahcubiyetini üzerinden atamamıştı.

2/6

Çekimin sonlarına doğru… Kemal Bey biraz rahatlamış. Ara Güler’le frekans uyumunun zirvede olduğu anlar… Eh sonuç da gördüğünüz gibi gayet iyi… Kemal Bey hiç olmadığı kadar havalı.

3/6

Ara Güler’in ne yapmaya çalıştığını anlayamamıştık… Kemal Bey’i ilgisiz bir yere oturtuyor, kendisi balıkçı barınağının içine giriyordu… Meğer ‘ağların arasından Kemal Kılıçdaroğlu’ fotoğrafı için çaba gösteriyormuş… Kemal Bey’in ‘mütevekkil balıkçı duruşu’ ile tamamladığı bu fotoğraf, benim favorim.

4/6

Arkadaki yazılar belirginleşince bu fotoğrafın anlamı da ortaya çıkıyor… Ara Güler arkadaki ‘Dikkat’ yazılarına odaklanarak çekti bu fotoğrafı…

5/6