Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Atatürk Havalimanı'ndaki patlamaya ünlülerden tepki

Atatürk Havalimanı'ndaki yaşanan patlama sonrası ünlü isimlerden sert tepkiler geldi.

1/33

Mustafa Sandal Masum, günahsız vatandaşlarımıza allahtan rahmet, ailelerine sabır diliyorum▪️Kelimeleri bir araya getiremiyorum!

2/33

Mustafa Ceceli

3/33

Gülben Ergen 1 yıl içerisinde yaşadıklarımız,acılarımız,halimiz.

4/33

Ferhat Göçer İstanbul Atatürk Havaalanında hayatını kaybeden şehitlerimize vatandaşlarımıza allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı,yaralananlara acil şifalar diliyor... Teröre ve alet olan herkese lanet okuyorum...

5/33

Demet Akalın Umarim can kaybi yokdur! Elim ayagim titriyoo ya gul gibi memleketimizi alllah korusun

6/33

Kenan Sofuoğlu Türkiye'nin büyümesini bu tür hain saldırılarla durduramazsınız , vakit birlik vakti Rabbim birliğimizi bozmasın..Saldırıda hayatini kaybedenlere Allah tan rahmet yakınlarına sabırlar dilerim..

7/33

Fettah Can Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet yaralılara acil şifa dilerim. Teröre destek veren arka çıkanlar Allah hepinizin tez zaman'da cezanızı versin.

8/33

Işın Karaca İçimiz dışımız ölüm mü olacaktı!! Başımız sağolsun!!! Artık tüm bu saldırılar, ölümler, ayrılıklar, düşmanlıklar son bulsun!

9/33

Ebru Şallı Bitmedi bitmeyecek Vicdan duygusu olmayan canlılar... Olmayan yarınlara uyanacak mıyız bakalımm ..

10/33

Oktay Kaynarca Her defasında profillerimizi,ekranlarımızı karartmak sanırım tam da istediklerini yapmak bu iğrenç eli kanlı şerefsizlerin.Karanlığın içine çekmeye çalışmalarına, yüreklerimizi beyinlerimizi geleceğimizi karartmaya çalışmalarına inat,bir arada dik mağrur,güçlü,kararlı bir ulus olarak durmaktan başka hiç bir yol yok.En zor şartlarda bütün dünyaya bir ulus olma özelliği gösteren, en önemli tarihsel sınavların içinden çıkabilme başarısını göstermiş en güzel örneğin Türkiye Cumhuriyeti olduğunu unutmamak gerekir.

11/33

Mehmet Okur Yeter artık...

12/33

Esra Erol Allahım inşallah kimseye birşey olmamıştır Allah kahretsin bunları

13/33

Özge Ulusoy Ne denir ki...Acımız sonsuz.

14/33

Yonca Evcimik Atatürk havalimanından gelen haberler insanın canını yakıyor. Yaralılara şifa hayatını kaybedenlere rahmet. Ne olur bitsin bu terör.

15/33

Alişan Malesef olu sayısı artıyo:( Belçika'dakı patlama goruntulerını İstanbul'da olmus gıbı verenlerın tek amacı bızı daha fazla uzmek ve panık havası yaratmak.

16/33

Mert Alaş Yine teror ! Daha nekadar cocuk , ana , baba ve kardes olucek? Nekadar agliycaz? STOP TERRORISM

17/33

Aslıhan Güner Ah.. Ah benim ülkem..

18/33

Emre Altuğ Bunu yapanlar yaptıranlar seytan in ta kendisi baska aciklamasi olabilir mi???

19/33

Tuvana Türkay Can .. Canlar ...

20/33

Pınar Altuğ BASIMIZ SAGOLSUN

21/33

Sinan Özedincik

22/33

Özlem Yıldız Boğazım düğümleniyor bu kaçıncı acı ..

23/33

Türkan Şoray Bu gece yine yüreğimize acı oturdu

24/33

Hakan Demiray

25/33

Şevval Sam

26/33

Irina Shayk

27/33

Rüzgar Erkoçlar

28/33

Ayşe Tolga Sokaklarını yürünmez, içinde yaşanmaz hale getirebilir misin bir şehri. Hangimizi seçecek diye beklediğimiz korkunç bir talih oyununun içindeyiz.. En üst güvenlik önlemlerine rağmen bombaların patlayabildiği, terör örgütlerinin artık ustalığını daha kanlı eylemlerle dalga geçercesine gösterdiği pis bir oyun. Dur diyecek kim artık bilemiyorum, bildiğim bu iş iyiye gitmiyor. Başımız sağolsun

29/33

Irmak Ünal

30/33

Yolanthe Cabau “…if any one killed a person, it would be as if he killed the whole of mankind; and if any one saved a life, it would be as if he saved the life of the whole of mankind…”

31/33

Burak Kut Dün öğlen saatleri beş yaşındaki kızım ve eşim ile Atatürk havaalanı dış hatlarda idik...... orada Hak'kın rahmetine kavuşanların ailelerine sabır diliyorum,yaralılara acil şifalar dilerim.güzel ülkemiz bu hain düşmanlar ile hep başa çıkmıştır!! Allah büyüktür

32/33

Çağla Şıkel tv360comtr ailesi olarak bugun yayınımız yok.

33/33