Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Aziz Yıldırım bu kez basketbol maçında çıldırdı

Aziz Yıldırım bu kez basketbol maçında çıldırdı

1/9

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kadınlar finalinden sonra Galatasaray Şube sorumlusu Murat Özyer'le tartıştı.

2/9

Özellikle basketbol ve voleyboldaki final karşılaşmalarında sinirli hareketleriyle dikkat çeken Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım dün de buna devam etti.

3/9

3. çeyrek sonunda hakem hatalarını gerekçe göstererek, Mahmut Uslu ile birlikte Federasyon temsilcilerine yüklendi.

4/9

3. çeyrek sonunda Basketbol Federasyonu Kadın Basketbolu'ndan Sorumlu Yöneticisi Julide Sonat ve Genel Sekreter Ali Özsoy'a, hakem yönetiminden memnun olmadıkları gerekçesiyle yanlarına kadar giderek sert tepki gösteren ikili, uzun süre bağırdıktan sonra güçlükle sakinleştirildi.

5/9

Sonat ile Özsoy'un ise tepkiler karşısında sessiz kaldıkları ve 'biz ne yapalım' ifadesi kullandıkları dikkatlerden kaçmadı.

6/9

AZİZ YILDIRIM'DAN ÖZER'E: BEKLE GELİYORUM Maç sonunda ise önce Galatasaray'lı idareci ve görevlilerin bulunduğu bölümde bir kişiye "Bana mı bakıyorsun, bekle geliyorum" diye bağıran Yıldırım, Galatasaray Şube Koordinatörü Murat Özyer ile ayak üstü kısa bir tartışma yaşadı.

7/9

Özyer'e, "Seni antrenörlüğünden bu yana takip ediyorum ama twitter'dan küçük salonda oynamak yanlış gibi şeyler yazman doğru değil. Ortamı geriyorsun'' dediği, Özyer'in ise "Bu süreci iki kulüp olarak daha iyi yönetebilirdik" yanıtını verdiği öğrenildi.

8/9