Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Başbakan parti genel merkezindeki kreşi ziyaret etti

Günlük çalışmalarına devam etmek için AK Parti Genel Merkezi'ne gelen Başbakan Erdoğan, Genel Merkez Sosyal İşler Başkanlığı tarafından çocuklar ve engelliler için hazırlanan tanıtım filminde yer aldı.

1/6

Genel Merkez fuayesinde düzenlenen oyun alanındaki çocuklarla sohbet eden Erdoğan, çocukları sevdi. Bir çocuğun "Tayyip dede" diyerek arabasının kopan parçasını göstermesi üzerine Başbakan Erdoğan da "Annen mi koparttı" diye çocuğa sordu.

2/6

Kağıt mendil ile kucağına aldığı çocuğun burnunu da silen Erdoğan, çocuğun annesine de dönerek "Çocuğu hasta etmişsin" dedi.

3/6

AK Parti'nin aileye verdiği önem nedeniyle genel merkezde oyun alanı düzenlediklerini belirten Başbakan Erdoğan, "Engellilerle ilgili yapılan düzenlemeler ve bu hassasiyetleriyle beraber genel merkezimiz bütün sosyal taleplere cevap verecek şekilde düzenleniyor."

4/6

"Partimize gelen anneler, babalar buraya geldiklerinde çocuklarını bu parkın içine bırakıp, çocukları eğlenirken, oynarken onlar da görüşmelerini gerçekleştiriyor. Personelimizin çocukları da burada vakit geçiriyor, öğretmenleriyle beraber" diye konuştu.

5/6