Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Berrak Tüzünataç ve Derin Mermerci

Amerika'da aldığı oyunculuk eğitimini yarıda keserek rol aldığı 'Çanakkale Yolun Sonu' filminin galası için İstanbul'a dönüş yapan Berrak Tüzünataç, önceki gecce eğlence turundaydı.

1/8

Nişantaşı'ndaki bir mekanda gecce geç saatlere kadar eğlenen Berrak Tüzünataç'a eşlik eden ismin sosyetik güzel Derin Mermerci olması da dikkatlerden kaçmadı.

2/8

Magazin dünyasındaki ilişkilere akıl erdirmek mümkün olmuyor. Güzellikleriyle olduğu kadar hızlı aşk hayatlarıyla da manşetlerden düşmeyen Berrak Tüzünataç ile Derin Mermerci, sıkı dost oldu

3/8

Ancak işin tuhaf yanı; iki güzelin sadece birkaç ay arayla yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu ile beraberlik yaşaması.

4/8

5/8

Filmin kutlaması için eğlenceye çıktığını belirten Tüzünataç, apar topar taksiye binerek uzaklaştı.Derin Mermeci ise son olarak gündeme gelen Kıvanç Tatlıtuğ ile aralarında çıkan aşk dedikodularına da sessiz kalmakla yetindi.

6/8

Geçtiğimiz yaz 2 ay aşk yaşayan Berrak Tüzünataç ile Urgancıoğlu, güzel oyuncunun Çağatay Ulusoy'la yakalanmasının ardından ayrılmıştı.

7/8

Aşkları Ekim 2012'de başlayan Derin Mermerci ile Kaan Urgancıoğlu, Beyoğlu'nda bundan 2 ay önce ettikleri kavganın ardından yollarını ayırmıştı.

8/8