Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Birbirine en çok yakışan çiftler

Türkiye'nin birbirine en çok yakışan sekiz çifti belirlendi...

1/20

8. sırada Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar var. Yaklaşık beş yıl süren birlikteliklerini büyük bir törenle taçlandırarak dünya evine giren çift, bu büyük ankette kendine 8.sıradan yer buldu.

2/20

Hatice Şendil ve Burak Sağyaşar

3/20

7. sırada Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan var. Yıllardır hem örnek yaşantıları, hem imrenilesi aşklarıyla bizi büyüleyen Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ pek çok genç rakibini geride bırakarak anketimize 7.sıradan giriş yaptı.

4/20

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan

5/20

6. sırada Kenan Doğulu ve Beren Saat var Anketteki en bebiş isimlerden olan Kenan & Beren çifti, hayranlarının vefasızlığından olsa gerek, anketimizde beklenenin çok altında kalarak 6.sıradan yerlerini aldılar.

6/20

Kenan Doğulu ve Beren Saat

7/20

5. Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya Yeni neslin en favori çiftlerinden olan Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya anketimizde 5. sıraya yerleştiler.

8/20

Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya

9/20

4. Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül Yedikleri, içtikleri her şeyi sosyal medyada paylaşma hastalığına yakalanmış çift, anketin en iddialı isimlerinden biriydi.

10/20

Ancak anketimizde sürpriz isimlerin ani ve bir o kadar da sürpriz yükselişinden dolayı 4. sıradan ankete girdiler.

11/20

3. Hazal Kaya ve Ali Atay Hazal Kaya ve Ali Atay çifti bizi de, pek çok kişiyi de şaşırtma konusunda birinci olurken, ankette 3. oldu. Basına çok fazla görüntü vermeyen, aşklarını kendilerine özel yaşamayı tercih eden iki gayet mutlu.

12/20

2. İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu Poyraz Karayel dizisindeki aşklarını gerçek hayata da taşıyan çift, Türkiye'nin birbirine en çok yakışan 2. çifti olarak anketimizdeki yerlerini aldılar.

13/20

1. Karşınızda Türkiye'nin Birbirine En Çok Yakışan Çifti: Burak Özçivit & Fahriye Evcen

14/20

Dizide başlayan aşklarını gerçek hayata taşıyan çiftlerden Burak Özçivit ve Fahriye Evcen ikilisi, karşısına gelen her rakibi birer ikişer eleyerek birinci olmayı başardı

15/20

Dereceye giremeyen diğer çiftlerde beğeni listesinde yer aldı... Özge Ulusoy ve Hacı Sabancı

16/20

Onur Saylak ve Tuba Büyüküstün

17/20

Orhan Gencebay ve Sevim Emre

18/20

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel

19/20

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel

20/20