Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Boston saldırılarının şüphelileri görüntülendi

BOSTON SALDIRISI ŞÜPHELİLERİ BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ Görüntülerde şüphelilerin sırt çantalarıyla birlikte arka arkaya yürüdükleri gözleniyor. Saldırganların silahlı ve tehlikeli oldukları da gelen bilgiler arasında.

1/10

Uluslararası Boston Maratonu'nun kana bulayan düdüklü tencereye yerleştirilmiş bombaları finiş çizgisine yakın bölgeye bırakan zanlıların fotoğraf ve görüntüleri basına dağıtıldı.

2/10

FBI GÖRÜNTÜLERİ BASINA DAĞITTI FBI tarafından basına dağıtılan görüntülerde, sırtlarında büyük çantalar bulunan iki beyaz erkek görülüyor. 20-30 yaşlarında olduğu anlaşılandan zanlılardan birincisinin kafasında siyah beysbol şapkası var. Siyah mont ve sarı pantolon giyen zanlının sırtında siyah bir çanta göze çarpıyor.

3/10

İkinci zanlının kafasında ise ters takılmış beyaz bir beysbol şapkası var, kapüşonlu gri sweatshirt üzerine siyah montu ve siyah pantolonu ve açık renk sırt çantası ile göze çarpıyor.

4/10

İkinci zanlının eşkalinin dün CBS televizyonunun bildirdiği ile bire bir aynı olduğu dikkat çekti.

5/10

BOMBALARIN BIRAKILDIĞI BÖLGEDE DOLAŞTILAR Soruşturmayı yürütün FBI ajansı Richard DesLauriers, iki zanlının aralarında 100 metre bulunan iki bombanın bırakıldığı bölgede gezindikten sonra kısa bir süre beraber dolaştıklarının tespit edildiğini söyledi.

6/10

DesLauriers, elde edilen görüntülerin kimlikleri tespitini kolaylaştırdığını ancak halktan gelecek yeni ihbarları beklediğini de sözlerine ekledi.

7/10

8/10

9/10