Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio yeni film için bir arada

Quentin Tarantino‘nun Bir Zamanlar Hollywood filminde Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio bir araya geldi.

1/13

Once Upon A Time In Hollywood’un (Bir Zamanlar Hollywood) setinden Leo DiCaprio ve Brad Pitt‘i janti kıyafetler içerisinde gördüğümüz yeni fotoğraflar paylaşıldı.

2/13

DiCaprio’nun Instagram’ı üzerinden yayınlanan ilk fotoğraftaki aynı kostümlerle sette gezinen ikiliden DiCaprio, kahverengi deri ceketi ve aviator gözlükleriyle çok şık görünürken, Brad Pitt ise 70’lerin vazgeçilmezi kot pantolon ve kot ceket kombinasyonuyla her devirde tarz ve yakışıklı olduğunu dünyaya gösteriyor.

3/13

Tarantino’nun bu isimleri yanında çok dikkat çekemediği fotoğraflarda bir de sürpriz isim var: Al Pacino.

4/13

Pacino ise takım elbisesi ve öğretmen gözlükleriyle alıştığımız sert imajından çok uzakta, naif bir görüntü sunuyor.

5/13

Film 26 Temmuz 2019‘da vizyona girecek. Şu an için çekimleri devam ediyor.

6/13

Kendisine Oscar ödülü kazandıran 2015 yapımı “Diriliş”ten bu yana beyazperdede izleyemediğimiz DiCaprio ve Brad Pitt, yayınlanan set karelerinde 1960'ların modasını yansıtıyor.

7/13

Pitt, kot kumaşından gömlek ve pantolonuna ek olarak uzun favorileri ile dönemin modasını tamamlarken, Leonardo DiCaprio da kahverengi deri ceketi, kumaş pantolonu ve retro gözlükleriyle dikkat çekiyor.

8/13

Charles Manson cinayetlerinin yaşandığı 1969 yazında Los Angeles’ta geçen film, eski western türü televizyon dizisi yıldızı Rick Dalton ve uzun süreli dublörü Cliff Booth üzerinden ilerliyor.

9/13

Artık tanıyamadıkları Hollywood'ta yollarını bulmaya çalışan ikilinin ünlü yan komşusu ise cinayetlere kurban giden Sharon Tate olacak.

10/13

DC filmlerinin Harley Quinn’i Margot Robbie'nin Sharon Tate'e hayat vereceği filmde, Oscar ödüllü usta oyuncu Al Pacino, Timothy Olyphant, Luke Perry, Scoot McNairy, Damian Lewis, Dakota Fanning, AKurt Russell, Emile Hirsch, Clifton Collins Jr., Tim Roth, Michael Madsen, Keith Jefferson ve Nicholas Hammond da yer alıyor.

11/13

Tarantino'nun senaryosunu 5 yılda yazdığı "Once Upon A Time In Hollywood” ülkemizde 23 Ağustos 2019’da vizyona girecek.

12/13

İki ünlü oyuncu Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio

13/13