Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Bu hafta vizyona girecek 7 film

SELAM - Filmde, idealist, fedakar ve Türkiye sevdalısı 3 öğretmenin birbirinden ayrı hikayeleri anlatılıyor.

1/7

THE HOST - "Dünya görünmeyen bir düşman tarafından istila edilmişti. İnsanların bedenleri, bu istilacılar için sahiplik yaparken bedenler bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de zihinleri ele geçiriliyordu. Neredeyse herkes teslim olmuştu. Geriye kalan birkaç insandan biri olan Melanie'nin de bedenini alan ruh, yetkililer tarafından bir insan bedeninin içinde yaşarken karşılaşabileceği zorluklar hakkında uyarılmış olsa da bedeninin sahibi zihninden vazgeçmeyi reddeder."

2/7

G.I. Joe:MİSİLLEME - Gösterime 2009 yılında giren "G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi"nin devam filminde, Joe'lar sadece ölümcül düşmanları Kobra'ya karşı mücadele etmekle kalmıyor, aynı zamanda devletin içinden kendi varlıklarını tehlikeye atan tehditlerle de baş etmek zorunda kalıyor.

3/7

LANET - Filmde, gerçek bir suç yazarının yeni taşındığı evde, korkunç görüntülerin olduğu film makarası bulması sonucu yaşanan gelişmeler konu ediliyor.

4/7

AŞKA YÜKSELİŞ - Farklı dünyalara ait iki gencin öyküsünün anlatıldığı filmde, ailelerinin ve çevrelerinin karşı koymalarına rağmen ikilinin yaşadıkları ilk gerçek aşka tanık olunacak.

5/7

HITCHCOCK - Gerilim filmleri yönetmeni Alfred Hitchcock'un çığır açan filmi "Sapık"ın yapım sürecinde geçen film, yönetmenin karısı ve ortağı olan Alma Reville ile aşkını anlatıyor.

6/7

MUTLULUK - Doris Dörrie'nin yazıp yönettiği filmde, Berlin'de yaşayan ve birbirinden çok ayrı hayatlar süren iki gencin olası birliğinin hikayesini izlenecek.

7/7