Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Büyük beden manken motivasyon sırlarını açıkladı

Son dönemde podyumda ve yeni programıyla adından söz ettiren büyük beden model Ashley Graham, kendini nasıl motive ettiğini anlattı.

1/20

31 yaşındaki Graham, annesinin hayatta karşılaşılan zorluklar karşısında kullanılan kelimelerin çok önemli olduğunu kendisine hep hatırlattığını söyledi.

2/20

Kelimelerin gücüne inandığını söyleyen ünlü model, "En önemlisi kelimeleri nasıl kullanacağınızı bilmek.

3/20

Sanırım birçok insan, aynanın karşısına geçip 'Ben üzgünüm, ben çirkinim, ben bunlara değmem' gibi cümleler kuruyor.

4/20

Gerçekten anlamalısınız ki, kullandığınız kelimelerin gücü var ve bu benim küçük yaşta öğrendiğim bir şey" dedi.

5/20

Graham, henüz 17 yaşındayken annesinin kendisine "Ben cesurum, ben mükemmelim, ben güzelim, ben bunlara değerim ve seni seviyorum" demeyi öğrettiğini de belirtti.

6/20

"Bunlar benim doğrulamalarım" diyen Graham, "Elbette herkesin, ayna karşısında kendine söyleyecek güzel sözleri farklıdır. Herkes farklı sorunlarla mücadele ediyor" diye konuştu.

7/20

Ashley Graham, insanın çevresinin pozitif kişilerle çevrili olmasının önemine de değind

8/20

31 yaşındaki ABD’li model, son zamanlarda kilo verdiği yönündeki eleştirilere yanıt vererek, “Merak etmeyin, zayıflamadım” dedi.

9/20

Graham, “Bana kilo vermişsin diyenler rahat olsun, bedenim hiç değişmedi. Açıkça söylemek gerekirse son beş yılda kilo vermek yerine daha da fazla kilo aldım.

10/20

İlk ünlü olduğumda yayınlanan fotoğraflarımla şimdikilere bakınca, şimdi daha kilolu olduğumu söyleyebilirsiniz” şeklinde konuştu.

11/20

Daha önce verdiği bir röportajda, ünlü bir model olmadan önce kendinden nefret eden biri olduğunu söyleyen Graham, “Başvurduğum ajanslar bana kilo vermek zorunda olduğumu söylüyordu ve kendi kendime ‘Neden insanların benim geleceğimi belirlemesine izin veriyorum?’ dedim” sözleriyle modelliğe ilk adım attığı yılları anlatmıştı.

12/20

‘Oyunu değiştiren’ kişi olduğunu söyleyen Graham, büyük bedenli haliyle modellik yaparak tüm dünyadaki kadınlar için rol model olduğunu belirtmişti.

13/20

"Amaçlarımdan biri, insanların güzel olduklarını anlamalarına yardım etmek” diyen Graham, “Her gün kadınlardan mesajlar alıyorum. ‘Seni görene kadar hiç bikini giymemiştim’ diyorlar.

14/20

Bazı eşler de ‘Eşime senin koleksiyonundan iç çamaşırlarından getirdim, kendini hiç bu kadar seksi hissetmemişti’ şeklinde yorumlar yazıyorlar” ifadesini kullanmıştı.

15/20

Son verdiği Glamour röportajında siyasi konular hakkında da görüş bildiren Graham, “Bir model olarak, sadece güzel bir yüz olarak bulunmak değil sahip olduğumuz imkanları haksızlıklar karşısında sesimizi yükseltmek için kullanmak bizim görevimiz” dedi.

16/20

Büyük beden model Ashley Graham'in sosyal medya paylaşımları...

17/20

Büyük beden model Ashley Graham'in sosyal medya paylaşımları...

18/20

Büyük beden model Ashley Graham'in sosyal medya paylaşımları...

19/20

Büyük beden model Ashley Graham'in sosyal medya paylaşımları...

20/20